ଅନେକ ସମୟ ପରେ ଶନିଦେବ ବଦଳାଇଲେ ନିଜର ଗତି, ଏହି 4ଟି ରାଶି ଉପରେ ସିଧା ପଡିବ ଏହାର ପ୍ରଭାବ, ଏମାନେ ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ …

ନ୍ୟାୟ ର ଦେବତା କୁହାଯିବା ଶନି ଦେବ 29 ବର୍ଷ ପରେ ଜାନୁଆରୀ 24 ରେ ନିଜ ରାଶି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ଶନିଙ୍କ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଥିଲା | ଏହା ପରେ, ମେ 11 ରେ, ଶନି ନିଜର ରାଶି ମକର ରାଶିର ଓଲଟା ଗତି କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଗତି ସେମାନଙ୍କୁ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କଲା ଯାହାର ରାଶିରେ ଶନି ବସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 29 ରୁ, ଶନିଦେବ ମକର ରାଶିରେ ସିଧା ଗତି କରିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହାର ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଭାବ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶନିଦେବ ଏହି ଗତିରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ପ୍ରବେଶ କରାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେବେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶନିଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଗତିର ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ କି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ |

ମେଷ ରାଶି

ଶନିଦେବ ମେଷ ରାଶିରୁ ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ସିଧାସଳଖ ଗତି କରିବେ | ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହା ହେଉଛି ଏକ ସଙ୍କେତ ଯେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ | ପାରିବାରିକ ତିକ୍ତତା ଦୂର ହେବ, ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିକାଶ ଏବଂ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ଆଡ଼କୁ ଗତି କରିବେ | ସମୟ ସମୟରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ |

ବୃଷ ରାଶି

ଶନିଙ୍କ ସିଧାସଳଖ ଗତିବିଧି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ । ସେମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ ନେବେ, ଏହା ସମାଜର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ପିତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିର ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯତ୍ନର ସହ କାରବାର କରନ୍ତୁ | ଏହି ରାଶିରେ ସେହି ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବେ, ଯିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କାମଚୋରି କରିବେ ଏବଂ ଘରେ ବସି ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ |

ମିଥୁନ ରାଶି

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ଧାୟା ଆଣିଛନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଧାୟା ସମୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶାକର୍ମୀ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣ ଗାଡିର ସୁଖ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି

ଏହି ରାଶିରୁ ଶନି ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ସିଧାସଳଖ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ତମ୍ବା ପାଦ ରହିବ | ତେଣୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନେଇ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଏହି ଅବଧିରେ, କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଶନି ମନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଶନି ପାଠ ପଢିବା ଉଚିତ୍ |

ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶିରୁ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ଶନି ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ସୁନା ପାଦ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପକେଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଋଣ ନେବା ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ନଭେମ୍ବରରେ କିଛି ସ୍ଥିରତା ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଧାର୍ମିକ-ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ଘରେ ତିଆରି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି

କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ | ଶନି ଏହି ରାଶିରୁ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କନ୍ୟା ରାଶି
ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ଉତ୍ସବ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଉତ୍ସାହଜନକ ଖବର ମିଳିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ସମୁଦାୟ ଦେଖାଯାଏ ଟ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି

ଶନିଦେବ ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆଣୁଛନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ନ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଶନି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ହରାଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ | ଘରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | କିଛି ଅଜଣା ଡରଠୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ କଞ୍ଚା କ୍ଷୀରରେ ପାଣି ମିଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ ପିପଲ ଗଛ ଉପରେ ଏହାକୁ ଚଢାନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି

ଶନି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନରୁ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କର୍ମଚାରୀମାନେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଘର ଏବଂ ଜମି ଖୋଜି କରିପାରନ୍ତି | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ। ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ବନୁଚି | ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି

ଧନୁ ରାଶିରୁ ଶନି ଦୁତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସଦଶତିର ପ୍ରଭାବ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଦେବ | ନଭେମ୍ବର ମାସ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଯାତ୍ରା କରାଯିବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଭାରି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି

ମକର ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଅର୍ଥାତ ଶନି ନିଜ ଘରେ ହିଁ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବଢାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଆପଣ ଘର କିମ୍ବା ଜମି କିଣି ପାରିନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଉପାୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଏହା ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ଶନି କୁମ୍ଭରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ସ୍ଥାନରେ ସିଧା ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୋଲିସି ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ, ଯଦି ନେଇ ନାହାନ୍ତି, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୋଲିସି କିଣନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ |

ମୀନ ରାଶି

ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ଶନି ଏକାଦଶ ସ୍ଥାନରେ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ।ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରହିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments