ଡିସେମ୍ବରରେ ହେବ ଏହି 4ଟି ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କଣ ପଡିବ ପ୍ରଭାବ…

ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ, ଚାରୋଟି ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ | ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଶୁକ୍ର, ସୂର୍ଯ୍ୟ, ବୁଧ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିଛାରାଶିରେ ଶୁକରଦେଵ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କି ମଙ୍ଗଳ ମେସ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଏହି ଚାରୋଟି ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ 12 ଟି ରାଶିଫଳ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଦିନ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ କ’ଣ ହେବ |

ଶୁକ୍ର ଦେବଙ୍କ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ

ଶୁକ୍ର ନିଜର ରାଶି ଚି଼ହ୍ନ ତୁଳା ରୁ ପରିବର୍ତନ କରି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଡିସେମ୍ବର 11 ରେ ଘଟିବ | ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ଜାନୁଆରୀ 4 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ | ଶୁକ୍ରଗ୍ରହଙ୍କୁ ବସ୍ତୁ ଆରାମ ପାଇଁ ଏକ କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଶୁକ୍ର ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ କିଛି ରାଶିର ଶୁକ୍ର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ| ତେଣୁ ଏହା କେତେକ ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଏହି ଗମନାଗମନ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ

ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ଅନୁକୂଳ ରଖିବା ପାଇଁ, ଧଳା ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରତି ଶୁକ୍ରବାର ଏହି ଗ୍ରହ ସହିତ ଜଡିତ କାହାଣୀ ପଢନ୍ତୁ |

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ବିଛା ରାଶି ଛାଡି ଡିସେମ୍ବର 15 ରେ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ରାଶିରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ଜାନୁଆରୀ 14 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ | ଏହା ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ଏହି ରାଶି ଛାଡି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ଯଦି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି | ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବ | ସେହି ସମୟରେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ନୂତନ ଚାକିରି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଖରାପ ପ୍ରଭାବକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଅର୍ଗିଆ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ |

ବୁଧ ଗ୍ରହର ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ

ବୁଧ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଏହି ପ୍ରବେଶ 17 ଡିସେମ୍ବରରେ ହେବ | ଏହି ରାଶିରେ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜକୁମାର ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିର ଏକ କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚିତ ବୁଧ ଗ୍ରହ 5 ଜାନୁୟାରୀ 2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ। ଏହି ରାଶିରେ ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ମିଶ୍ରଣ ହେବ | ଯାହା ବୌଦ୍ଧ ଧର୍ମ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | କେତେକ ଲୋକଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଭଲ ହେବ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ

ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଖରାପ ପ୍ରଭାବକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସବୁଜ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଧର କାହାଣୀ ପଢନ୍ତୁ |

ମେସ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ପ୍ରବେଶ

ଡିସେମ୍ବର 24 ରେ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଭାବ ମେସ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ

ମଙ୍ଗଳ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବେ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳବାର ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ| ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୂଜା କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments