ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ବଦନାମ ହେଇଥିଲେ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ, ଏବେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବିକିନି ପିନ୍ଧି ଏମିତି କରୁଥିବାର ଆସିଲେ ନଜର, ଫୋଟୋ ଦେଖି ଝାଳ ବାହାରିଯିବ…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଯେତେବେଳେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟ ଉଠିଲା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ନାମ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଥିଲା। ତେବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଅନେକ ବଦନାମ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଆଜିକାଲି ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଛୁଟି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |

ରକୁଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାରିବାରିକ ଛୁଟିରେ ଅଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ତାଙ୍କର ଛୁଟିଦିନର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ରକୁଲ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଏଥିରେ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ବିକିନି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ସେ ଏଥିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ରକୁଲଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ବିକିନି ଷ୍ଟାଇଲକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |

ରକୁଲଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ରହସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ | ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଖାଇବାରେ ବହୁତ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | ଜିମ୍ ଯିବା ତାଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏଥି ସହିତ, ସେ ଏକ ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ମଧ୍ୟ ନିଅନ୍ତି |


ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ଏହି ଫଟୋରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେପରି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରୁ ବହୁତ ବଡ ଟେନସନ ହଟିଯାଇଛ |


ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରକୁଲ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ଏଠାରେ 30 ମିଲିୟନ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ରକୁଲ ପ୍ରୀତଙ୍କୁ 30 ବର୍ଷ ବୟସ | ସେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ତାମିଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମଡେଲିଂ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ |


କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ରକୁଲ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କମଲ ହାସନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ 2 ରେ ନଜର ଆସିବେ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଟାକ୍’ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସହ ଜଡିତ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହେବା ପରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏହାର କି ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ।


ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ଭ୍ୟାକେସନର ଏହି ଛବିଗୁଡିକ କିପରି ଲାଗିଲା ଜଣାଇବେ| ଯଦି ଆପଣ ଫଟୋ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments