ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ଭାବି ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁଜ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିକି ଏମିତି କରିଲେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କି ଦେଖିକି ଚହଲ ବି ଲାଜେଇ ଗଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ…

ଆଜିର ଯୁଗ ହେଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଯୁଗ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜଗତର ଚିତ୍ର ବଦଳାଇ ଦେଇଛି | ଲୋକମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରିଥା’ନ୍ତି| ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଏ | ଯଦି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିଛି ପସନ୍ଦ ଆସିଯାଏ, ତେବେ ଭାଇରାଲ ହେବା ସୁନିଶ୍ଚିତ| ଫେସବୁକ୍, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ହେଉଛି ଏକ ମାଧ୍ୟମ ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଜିନିଷ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ବ୍ୟାପିଥାଏ | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ମଧ୍ୟ ରାତାରାତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି| ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଏଠାରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ବାଣ୍ଟନ୍ତି, ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି|

ଏହି ସମୟରେ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏବଂ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଧନଶ୍ରୀ ଭର୍ମା ଆଜିକାଲି ସମ୍ବାଦରେ ଅଛନ୍ତି | ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ମଙ୍ଗେତର ଧନଶ୍ରୀ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ତଥା କୋରିଓଗ୍ରାଫର। ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରାୟତଃ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ | ଡ୍ୟାନ୍ସର ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅନେକ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି| ଏହି ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓରେ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଧନଶ୍ରୀ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ପଟିଆଲା ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଏବଂ ଧନଶ୍ରୀ ଏକ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତ ‘ବଙ୍ଗା କାଲିଆନ୍’ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଷ୍ଟାଇଲ ସହ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓ ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଯାହା ପରେ ଲାଇକ୍ ଏବଂ କମେଣ୍ଟର ଲାଇନ ଲାଗିଯାଉଛି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ନୂତନ ଅଦା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଗତିକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 3 ଲକ୍ଷ 99 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି। ଏବଂ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି |

ନିକଟରେ ଧନଶ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ପଠାଯାଇଥିଲା, ଯାହାର ଫଟୋ ଧନଶ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା|

ଧନଶ୍ରୀ ଭର୍ମା ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଡାକ୍ତର, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ କୌଣସି ପଥର ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି| ଧନଶ୍ରୀ ଭର୍ମା ଏକ ୟୁ-ଟ୍ୟୁବର୍ ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ ନୃତ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କର୍ମଶାଳାମାନ କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ସେ କ୍ରିକେଟର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments