ଦୁବାଇରେ ରୋହନ ପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ ହନିମୁନ କରୁଛନ୍ତି ନେହା କକ୍କର, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଏମିତି ଫୋଟୋ ଦେଖିକି ସମସ୍ତେ କହିଲେ ବାଃ ବାଃ…

ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ନିଜ ବିବାହ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହି ଆସୁଥିବା ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ ସେନ୍ସେସନ ନେହା କକ୍କର ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତରେ ନେହା କକ୍କର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜ ହନିମୁନ୍‌ ଟ୍ରିପର ଏକ ଛୋଟ ଝଲକ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ନେହା ଏକ ରୁମ ଡେକୋରେସନର ଏକ ଛୋଟ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନେହାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନେହା କକ୍କର ତାଙ୍କ ବିବାହ ରୀତିନୀତି କରିବା ପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ପୁରା 15 ଦିନ ପରେ ହନିମୁନ୍ ପାଇଁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ନେହା ଏକ ଭିଡିଓ ସୁଟ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ହନିମୁନ୍‌ ପାଇଁ ଦୁବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ ନେହା କକ୍କରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତ ଏକ ବିଶେଷ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ନେହା କକ୍କର ସେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ରୋହନପ୍ରୀତ ନେହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ରୁମ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଡେକୋରେଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁରା ରୁମରେ ଫୁଲ ଏବଂ ବେଲୁନ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏହା ସହିତ ରୁମର ଫ୍ଲୋରରେ ମଧ୍ୟ ଫୁଲ ରଖାଯାଇଛି ଏବଂ ନେହା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୁବାଇ ହୋଟେଲ ରୁମକୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ନେହା କ୍ୟାପସନରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଯେପରି କି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ନେହା କକ୍କର ଗତ ମାସ ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିବାହ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଦେଶରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ କାରଣରୁ କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପୋଷ୍ଟପନ କରିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ନେହା କକ୍କର ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ନେହାଙ୍କ ବିବାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚମତ୍କାର ଢ଼ଙ୍ଗରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା। ନେହାଙ୍କ ବିବାହରେ ଅଧିକ ଅତିଥି ଆସିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ନେହାଙ୍କ ବିବାହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରହିଥିଲା |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନେହା କକ୍କର 24 ଅକ୍ଟୋବରରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ ଶିଖ ରୀତିନୀତି ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ନେହା ନିଜେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ରିସେପ୍ସନ୍ ପାର୍ଟି କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ନେହାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଏହି ପାର୍ଟୀରେ କିଛି ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଏହା ପରେ ନେହା କକ୍କର ନିଜ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବରେ ନେହାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଧୁମଧାମରେ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ନେହା ପଞ୍ଜାବରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ରିସେପ୍ସନ୍ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ବିଶେଷ ଚେହେରା ନଜର ଆସିଥିଲା |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନିଜ ଶାଶୁଘରେ ସବୁ ରୀତିନୀତି ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ନେହା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ନେହା ନିକଟରେ କରବାଚୌଥ ପର୍ବ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଜୀବନ ପାଇଁ ବ୍ରତ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ରୋହନପ୍ରୀତ ଏବଂ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ କରବାଚୌଥ ସେଲିବ୍ରେସନର ଏକ ଭିଡିଓ ବାହାରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ନେହା ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଯୋଡ଼ାରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ରୋହନ ପ୍ରୀତ ତାଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ କରବାଚୌଥ ର ଅନେକ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି କପଲଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments