ଦୁଃଖ ଖବର: ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏବେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ଉପରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖର ପାହାଡ, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବାପା….

ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ପରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ସେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ” ଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ଲଢେଇରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଆଲୋଚନା କରିଥାନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ତିନି ମାସ ପରେ ଅଙ୍କିତା ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ମଧ୍ୟରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର ହେଉଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ଥିତି କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଖରାପ। ଏହି ଫଟୋରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ପିତା ଡାକ୍ତରଖାନାର ଏକ ଶଯ୍ୟା ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅଙ୍କିତା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯାଅ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ପିତାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ଆଜିକାଲି ଶିବାନି ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ବାକ ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି।

ଅଙ୍କିତା ରିୟା ‘ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ’ ବିରୁଦ୍ଧରେ କହିବା ପରେ ଶିବାନି ଦାଣ୍ଡେକର ଅଙ୍କିତା ଲୋକାଣ୍ଡେଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ପରେ ଏହି ବାକ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ସୁଶାନ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଡ୍ରଗ୍ସ କନେକ୍ସନ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ଯାହାପରେ ଶିବାନୀ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ।

ମୃତ୍ୟୁର ତିନିମାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ସମୟ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଗତି କରେ। ଜୀବନ ତା ଗତି ଚାଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ମୃତି ଏବଂ ଆମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ କେବେବି ଭୁଲି ହୁଏ ନାହିଁ | ତୁମେ ସବୁବେଳେ ଆମର ସ୍ମୃତିରେ ରହିବ | ଅଙ୍କିତା ‘ପ୍ରାୟ ପ୍ରତିଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରନ୍ତି|

Share Your Views In Comments Below

comments