2ଟି ଛୁଆର ବାପାକୁ ହେଲା ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀର ଝିଅ ସହ ପ୍ରେମ, ତାପରେ ଦିନେ ଦୁଇ ଜଣ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ… ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

ସୀତାମାଢି ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଅଜବ ଗଜବ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି | ବାସ୍ତବରେ ଏଠାରେ ଜଣେ ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀର ବାଳିକା ନିଜର 35 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହ ଘର ଛାଡି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି | ବାଳିକାର ପ୍ରେମିକ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ନାବାଳିକା ର ଘରଲୋକ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଏହାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରି ବାଳିକାର ସନ୍ଧାନରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛି |

ଏହି ମାମଲା ସୀତାମାଢି ଜିଲ୍ଲାର ରିଗା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି | ଏଠାରେ ଏକ ଷୋହଳ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାପାଇଁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଝିଅର ପିତା, ଚୌତାହି ଗ୍ରାମର ୱାର୍ଡ 14ରେ ରହୁଥିବା କୋଦାୟୀ ରାୟଙ୍କ 35 ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ଭୋଳା ରାୟ ବିରୋଧରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବା ର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଅ ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢ଼ନ୍ତି | ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଘାସ କାଟିବା ପାଇଁ ବିଲ କୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ଭୋଳା ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ବାଇକ୍ ରେ ବସାଇ ସେଠାରୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ଭୋଳା ନିଜର ପତ୍ନୀ ଏବଂ ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରି ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛି | ତା’ର ସ୍ତ୍ରୀ ରବିନ ପିଲାମାନେ ବାପଘରେ ରହୁଛନ୍ତି |

ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅକ୍ଷୟ ସୁବାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୋଗକାରିଙ୍କ ଆବେଦନ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବା ପରେ ଆଗକୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments