ଏ ହେଉଛନ୍ତି CID ସୋର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦୟାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ପତ୍ନୀ ଓ ଝିଅ, ସୁନ୍ଦରତା ଆଗରେ ଫେଲ ମାରିବେ Bollywoodର ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଦେଖନ୍ତୁ

ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ସୋ CID ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଛି |CID 21 ବର୍ଷ ଧରି ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥିଲା ଏବଂ ଡିସିପି ପ୍ରଡ୍ୟୁମ୍ ଏଥିରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦୟା ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ ଯିଏ କବାଟ ଭାଙ୍ଗୁଥିଲେ | ଏକ ସୁନ୍ଦର ଶରୀର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ଦିନାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ସେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ବାସ୍ତବ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ କାମ ଜାଣନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ…

ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦୟାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର

ଡିସେମ୍ବର 11, 1969 ରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଉଦୁପିରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଦିନାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ମଡେଲ। ସେ ସ୍ମିତା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଝିଅ ବିଭା ଶେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯିଏ ବହୁତ ଛୋଟ | ଦିନାନନ୍ଦଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ଆପଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଭୁଲି ଯିବେ | ଦିନାନନ୍ଦ ଜଣେ ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତା ଏବଂ ମଡେଲ ଭାବରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ 1998 ରେ ସେ ଟିଭି ସୋ CID ପାଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ସେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦୟାର ବିଶେଷ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସେ ଗୁଟୁର ଗୁ, ସିଙ୍ଗହମ୍ ରିଟର୍ନସ୍, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦା ସୁପର କପ୍, ରନୱେ, ଜନି ଗଦାର, ଦିଲଜଲେ ଏବଂ ସିଆଇଡି ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଦିନାନନ୍ଦଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ 50 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସିରିଏଲ ଛାଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଆଜି ମଧ୍ୟ କୌଣସି ହ୍ରାସ ନାହିଁ | ଦିନାନନ୍ଦ ଜଣେ ମହାନ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ମ୍ୟାନ ଏବଂ ଖେଳ ଛାଡିବା ପରେ ସେ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ବାଛିଥିଲେ | ଖେଳ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ​​|

ସିରିଏଲ ସିଆଇଡିରେ ଶିବାଜୀ ଶତନାମ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦିନାନନ୍ଦ ଶେଟ୍ଟୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସମଗ୍ର 20 ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ସିରିଏଲର ଏକ ଅଂଶ ରହିଆସିଛନ୍ତି | ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦୟାଙ୍କୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ମେମ୍ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଅନୁକରଣ କରୁଥିଲେ | ରିୟଲିଟି ସୋ ଝଲକ ଦିଖଲାଜାର ଚତୁର୍ଥ ସିଜନରେ ଦିନାନନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଖତ୍ରୋନ୍ କେ ଖିଲାଡି (2014) ରେ ଦିନାନନ୍ଦଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଶିବାଜୀ ଶତନାମଙ୍କ ସହ ସାରେଗାମା ଲିଟିଲ୍ ଚାମ୍ପିସରେ ଏକ ବିଶେଷ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯାଇଥିଲେ। ସିନିୟର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଦୟା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପୁରସ୍କାର ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଦିନାନନ୍ଦ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ରିଜଭି କଲେଜରୁ ବି କମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ନାଟକରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments