Breaking News : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା… ହୋଟେଲ ରୁମରୁ ମିଳିଲା ଶବ…

2020 ବର୍ଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇନାହିଁ | ଏହି ବର୍ଷ ଆମେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ହରାଇଛୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଆସୁଛି | 9 ଡିସେମ୍ବର ସକାଳେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିଜେ ଚିତ୍ରା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 28 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା | ଚେନ୍ନାଇର ନାସାରପେଟର ଏକ ହୋଟେଲରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। ସେ ଫାଶୀ ଦେଇ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ହେମନ୍ତ ରବିଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ ହେମନ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିବ। ଆମେ ସମସ୍ତ ପାଣ୍ଡିଆନ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକର ସିରିଜରେ ଚିତ୍ରାଙ୍କୁ ଦେଖିଛୁ | ଏହି ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲା | ଏହି ଶୋ ’ବିଜୟ ଟିଭିରେ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା | ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ ମୁଲାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ।

ଯଦି ଉତ୍ସଗୁଡିକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଚିତ୍ରା କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଅବସାଦରେ ଥିଲେ| ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରି ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଚିତ୍ରାଙ୍କ ଭାବି ସ୍ୱାମୀ ହେମନ୍ତଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଚିତ୍ରା ଇଭିପି ଫିଲ୍ମ ସିଟିରେ ସୁଟିଂ କରିବା ପରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ 2 ଟା ବେଳେ ହୋଟେଲକୁ ଆସିଥିଲେ।

ହୋଟେଲକୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ନାହିଁ, ହେମାନ୍ତ କବାଟ ବାଡେଇଲେ | ଯେତେବେଳେ ଭିତରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନଥିଲା, ହେମନ୍ତ ତୁରନ୍ତ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଲେ| ଯେତେବେଳେ ହୋଟେଲର ନକଲି ଚାବି ଦ୍ୱାରା କବାଟ ଖୋଲିଲେ, ସେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲେ |


ଚିତ୍ରାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସି ନାହିଁ। ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଗଭୀର ଦୁଖିତ। ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି | ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚିତ୍ରାଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି।


ଚିତ୍ରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ 1.5 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଅନୁସରଣ କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments