ଖରାପ ଖବର: ଏବେ ଏବେ Bollywoodରୁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର, ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାୱନ ଙ୍କର…

ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ନୀତୁ କପୁର କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ଅନିଲ କପୁର ମଧ୍ୟ ଜଣେ କରୋନା ‘ପଜିଟିଭ’ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ କେବଳ ବରୁଣ ଏବଂ ନୀତୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଅଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଏହି ତ୍ରିପାଠୀ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ଜୁଗ୍ ଜୁଇଗ୍ ଜିୟୋ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିତୁ ଏବଂ ବରୁଣ ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମଧ୍ୟ କରନା ପୋଜିଟିଭ | ସମ୍ପ୍ରତି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ।

ନିକଟରେ ନୀତୁ କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରୁଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ‘ନିରାପତା ପ୍ରଥମେ’ ବୋଲି ଲେଖିଥିଲେ।

ଫିଲ୍ମ ଯୁଗ ଯୁଗ ଜିୟରେ, ଅନୀଲ କପୁର, ନୀତୁ ଏବଂ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କିଆରା ଆଡ଼ଭାନୀ ଏବଂ ପ୍ରଜାକଟା କୋଆଲି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ କିଆରା ଏବଂ ପ୍ରଜାଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇନାହିଁ।

ନିତୁ ଏକ ଇମୋସନାଲ ନୋଟ ଲେଖିଥିଲେ
ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପୂର୍ବରୁ ନୀଟୁ ଏକ ଇମୋସନାଲ ପୋଷ୍ଟ୍ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ସେଟ କୁ ଫେରି ଆସିଛି। ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଯାଦୁ ପାଇଁ, ମୁଁ ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରୁଛି | ମାଙ୍କ ଠାରୁ କାପୁର ସାହେବ, ରଣବୀର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ମୋ ସହିତ ରହିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ନିଜକୁ ନିଜ ପାଖରେ ପାଇଛି | ମୁଁ ଟିକେ ଭୟଭୀତ ଅନୁଭବ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣେ ତୁମେ ମୋ ସାଥିରେ ଅଛ। ‘

ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ନୂତନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁଲି ନମ୍ବର -1 କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଥିଲା ​​| ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସାରା ଆଲି ଖାଁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments