ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ରୋଜଗାର କରିଥିଲା 100 କୋଟି, ସଲମାନ ଅମୀରଙ୍କ ସହ କରିସାରିଛନ୍ତି ରୋମାନ୍ସ, ଏବେ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ Bollywood ଛାଡିଦେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, କହିଲେ ଏଠି ଆଉ…

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆସିନ ଆଜି ତାଙ୍କର 35 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆସିନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ହେଉଛି ଆସିନ୍ ଥୋଟମ୍କାଲ୍ | ସେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଜନି’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଲିଉଡର 100 କୋଟି କ୍ଲବର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା |

ଆମୀରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଦୁଇଟି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ 2001 ରେ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ‘ଗଜନି’ର ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କରଣର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ, ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ଏହା 2008 ରେ ବଲିଉଡରେ ପୁନଃ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଆସିନ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବଲିଉଡରେ ଏକ ସୁପର ଡୁପର ହିଟ୍ ଥିଲା |

ଗଜନି ପରେ ଆସିନ୍ 2009 ଲଣ୍ଡନ୍ ଡ୍ରିମଜ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନଥିଲା | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦଶ ବର୍ଷ ପରେ ସଲମାନ ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ସେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ | ସଲମାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆସିନଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେଡିରେ ନେଇଥିଲେ |

2011 ରେ, ଆସିନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ରେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ 100 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା ​​| ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ 100 କୋଟି କ୍ଲବ ସହିତ ଆସିନଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇଗଲା | ଏହି ଜିନିଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ |


ଆସିନ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଅଫର ପାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଷ୍ଟୋରି କୁ ବହୁତ ବାଛୁ ଥିଲେ | ‘ରେଡି’ ପରେ ସେ 2012 ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ହାଉସଫୁଲ 2 ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସେହି ବର୍ଷ ବୋଲ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଖିଲାଡି 786 ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଆସିନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ହିଟ୍ ଥିଲା | ତେବେ କ୍ୟାରିୟରର ଶିଖରରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବାଦ ପଡିଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ, ଆସିନ୍ ମାଇକ୍ରୋମେକ୍ସ ସିଇଓ ରାହୁଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ 2016 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହ ପରେ ସେ କୌଣସି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଦସ୍ତଖତ କରିନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଉମେଶ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅଲ୍ ଇଜ୍ ୱେଲ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବିଫଳତା ଥିଲା | ଆଜିକାଲି ଆସିନ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଚାଲିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments