ଏବେ ଏବେ: ଆରେଷ୍ଟ ହେଲେ Bollywoodର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ରାଜ, ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ… ଛି ଛି

ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ମାମଲାରେ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ରାଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବିଜୟଙ୍କ ଗିରଫ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଗୋଣ୍ଡିଆର ଏକ ହୋଟେଲରୁ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ସହ-ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବିଜୟ ରାଜ ତାଙ୍କ ଦଳ ସହିତ ବାଲା ଘାଟରେ ଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସିଂହୀ’ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ। ମିଡଡେର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପୁଲିସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ବିଜୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

କୱା ବିରିୟାନୀର ଦୃଶ୍ୟରୁ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ
57 ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ରାଜ ରନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର କୱା ବିରିୟାନୀ ଦୃଶ୍ୟରୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଧାମଲ, ୱେଲକମ୍, ଦିୱାନ ହୁଆଃ ପାଗଲ୍, ରଘୁ ରୋମିଓ, ମୁମ୍ବାଇ ଟୁ ଗୋଆ ଏବଂ ଗଲିବଏ ସମେତ ଅନେକ ସୁପର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ସ୍ମରଣୀୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ।

1999 ରେ ସେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ
ବିଜୟ ରାଜ 1999 ମସିହାରେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୋପାଳ ଏକ୍ସପ୍ରେସ’ରୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ବିଜୟଙ୍କ ଜନ୍ମ 5 ଜୁନ୍ 1963 ରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆହ୍ଲାବାଦରେ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପାଠ ପଢିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments