ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା- ଏବେ ଏବେ ବିଜେପି ପାଇଁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖର ଖବର, ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମହାସଚିବ ଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ …

ବିଜେପିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମହାସଚିବ କୈଲାସ ବିଜୟବର୍ଗୀୟାଙ୍କ ଗ୍ରୁପରେ ଶାମିଲ ପାଇଲଟ ବାହନ ଗତ ରାତି ଦେୱାସ ଜିଲ୍ଲାର ନାଭାରୀ ଫାଟା ନିକଟରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇ ଓଲଟିଯାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ବାହନରେ ଥିବା ଚାରି ସିପାହୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ବିଜୟବର୍ଗୀୟାଙ୍କ ବାହନ ଟିକେ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପାଇଲଟ ବାହନକୁ ଓଭରଟେକ କରି ଆଗକୁ ଯାଇଥିଲା, କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଇନ୍ଦୋର ପହଞ୍ଚିବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ସେ ପାଇଲଟ ବାହନ ଓଲଟିବାର ସୂଚନା ପାଇଲେ, ତା’ପରେ ସେ ଫେରି ଆସି ଆହତ ସିପାହିମାନଙ୍କୁ ଦେୱାସର ଏକ ନିକଟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଲେ | କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଜଣେ ସିପାହୀ ଗମ୍ଭୀର ଆହତ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଇନ୍ଦୋର ରେଫର କରାଯାଇଛି, ବାକି ତିନି ଜଣଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଦେୱାସର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜାରି ରହିଛି |

ବାସ୍ତବରେ, କୈଲାସ ବିଜୟବର୍ଗୀୟା ବୁଧବାର ଦିନ ଭୋପାଲରେ ଉପଚୟନକୁ ନେଇ ପାର୍ଟିର ଅହମ ବୈଠକରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବୈଠକ ସରିବା ପରେ ସେ ରାତ 12ଟାରେ ଇନ୍ଦୋର ବାହାରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଶିଗ୍ର ଇନ୍ଦୋର ପହଞ୍ଚିବାର ଥିଲା କାରଣ ତାଙ୍କୁ ସକାଳ 6.30 ରେ ଦିଲ୍ଲୀର ବିମାନ ଧରିବାର ଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ବାହନ ଅଧିକ ବେଗରେ ପାଇଲଟ ବାହନକୁ ଓଭରଟେକ କରି ଆଗକୁ ଯାଉଥିଲା | କିଛି ସମୟ ପରେ, ଖବର ମିଳିଲା ଯେ ଦେୱାସର ନାଭାରୀ ଫାଟା ନିକଟରେ ପାଇଲଟ ବାହନ ଓଲଟିଗଲା | ରାତି ପ୍ରାୟ 1.30 ସମୟରେ ଘଟଣା ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି।

ବିଜୟବର୍ଗୀୟା ତୁରନ୍ତ ସେଠି ପହଞ୍ଚି ଆହତ ସିପାହୀମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଲେ | ବିଜୟବର୍ଗୀୟାଙ୍କ ସହାୟକ ମନୀଷ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାରି ସିପାହୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ମାମୁଲି ମାଡ଼ ବାଜିଲା ଏବଂ ଦେୱାସର ହସ୍ପିଟାଲରେ ସେମାନଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ହଉଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣକୁ ଗମ୍ଭୀର ମାଡ଼ ବାଜିଥିବାରୁ ଇନ୍ଦୋରକୁ ରେଫର କରାଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଇନ୍ଦୋରର ବାମ୍ଭ ସ୍ପାଇସିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments