ଏବେ ଏବେ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିବା ସମୟରେ NCB ହାତରେ ଧାରା ପଡିଲେ ଏହି ଲୋକପ୍ରୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ନାଁ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ…

ଏନସିବି ରବିବାର ରାତିରେ ମୁମ୍ବାଇର ଭର୍ସୋଭା ଅଞ୍ଚଳରେ 2 ଟି ସ୍ଥାନ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଟିଭି ଜଗତ ସହ ଜଡିତ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ପ୍ୟାଡଲରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିବା ଅଭିଯୋଗରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଚୌହାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ଅପରେସନରେ 5 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତିକାଙ୍କ ସହ ଫୈଜଲ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏନସିବି ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିବା ସମୟରେ ଭର୍ସୋଭା ଅଞ୍ଚଳର ଏନସିବି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ଏହି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ରବିବାର ନିଜେ କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯିବ।

ପ୍ରୀତି ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କରସୋଗର ବାସିନ୍ଦା | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣେ BTech ସ୍ନାତକ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ 2016 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜାମେଲା ସହିତ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଙ୍କଟମୋଚନ୍ ମହାବାଲି ହନୁମାନରେ ସଚ୍ଚି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ସଙ୍କଟମୋଚନ୍ ମହାବାଲି ହନୁମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସେ ସିଆଇଡି ଏବଂ ସାବଦାନ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଡ୍ରଗ୍ ସଂଯୋଗର ଏହା ଏକ ନୂଆ ମାମଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଧରାପଡିଛି, ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ନୂଆ ମାମଲା ଦାୟର କରିବ। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବିଷୟ ହେଉଛି, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଡ୍ରଗ୍ ସଂଯୋଗ ଆସିଥିଲା, ଏହି ମାମଲାରେ ଏନସିବି ଦୁଇଟି ପୃଥକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments