ଏବେ ଏବେ: Bollywoodର ଆଉ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା କରିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶୋକରେ ବୁଡ଼ିଲା ପୁରା ଦେଶ…

ବନ୍ଧୁଗଣ, ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର ଆସିଛି, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଆସିଫ ବସ୍ରା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଗୁରୁବାର ଦିନ ବସରା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କାଙ୍ଗରା ଜିଲ୍ଲାର ଧରାମଶାଲାର ମ୍ୟାକ୍ଲେଡଗଞ୍ଜର ଜୋଗିବାଡା ରୋଡରେ ଥିବା ଏକ କାଫେ ନିକଟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ। ଏସପି ଭିମୁକ ରଂଜନ ଏହି ମାମଲାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି।


ମୃତଦେହକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଆସିଫ ବସ୍ରା ଗତ 5 ବର୍ଷ ଧରି ମ୍ୟାକ୍ଲେଡଗଞ୍ଜର ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ରହୁଥିଲେ। ପୋଲିସ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ବଲିଉଡରେ ପୁଣି ଥରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତା ଆସିଫ ବସ୍ରା ଗତ 5 ବର୍ଷ ଧରି ମ୍ୟାକ୍ଲେଡଗଞ୍ଜର ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।


କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆସିଫ ବସ୍ରା ବ୍ରିଟେନର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ମ୍ୟାକ୍ଲେଡଗଞ୍ଜରେ ଲିଭ ଇନ ରେ ରହୁଥିଲେ। ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ସେ ନିଜ ପୋଷା କୁକୁର ସହ ବୁଲି ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ସେ ପୋଷା କୁକୁରର ଦୌଡ଼ିରେ ଫାଶୀ ହୋଇଯାଇ ଥିଲେ। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି କାଙ୍ଗ୍ରାର ଏସପି ଭୀମକତ ରଂଜନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଆସିଫ ବସ୍ରା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments