ଦୁଃଖଦ ଖବର: ଏବେ ଏବେ ପୁଣି Bollywoodରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା, ଏହି ବଡ ଅଭିନତ୍ରୀଙ୍କର ହେଇଗଲା ମୃତ୍ୟୁ… 2020 ବଲିଉଡ ପାଇଁ କାଳ …

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିଷ୍ଟ୍ରି ମୁଖାର୍ଜୀ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏହା ସହିତ ସେ କିଛି ଆଇଟମ୍ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ମିଷ୍ଟ୍ରିଙ୍କ ହଠାତ୍ ନିଧନ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଡନୀ ଜନିତ ରୋଗ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି |

କିଡ଼ନୀ ଫେଲ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ଥିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାୟ ଏକ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ। ସେ 2012 ମସିହାରୁ ‘ଲାଇଫ୍ କି ତୋ ଲଗ ଗୟୀ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ବଡ଼ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିପାରି ନଥିଲେ |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଧିକ ଭିନ୍ନତା ହେତୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ। ମିଷ୍ଟ୍ରିଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ସେ 2014 ରେ ଏକ ‘ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍’ ଚଳାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଘର ର ତଲାସୀ ନିଆଯିବା ପରେ ସେଠାରୁ ଅନେକ ସିଡି ଏବଂ ଟେପ୍ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ରେଡ ସମୟରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଏକ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ‘ସେକ୍ସ ରାକେଟ’ରେ ଧରିଥିଲା ।

ଏପରିକି ମିଷ୍ଟ୍ରି ଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହି କାମରେ ଜଡିତ ଥିଲେ । ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଙ୍ଗଳା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଏବଂ ଭାଇମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାରରେ ରହିଯାଇଛନ୍ତି । 2020 ବର୍ଷ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ କାହା ପାଇଁ ଭଲ ନାହିଁ | 2020 ରେ ‘ଲକଡାଉନ୍’ ସମୟରେ, ଅନେକ ତାରକା ଏବଂ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଆମକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି | ମିଷ୍ଟ୍ରି ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନୂଆ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଯୋଡି ହୋଇଛି ।

Share Your Views In Comments Below

comments