Breaking: ଏବେ ଏବେ ପୁଣିଥରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଲହରୀ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରେ ହେଲା ଏହି Star ଅଭିନେତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ…

ନରେଶ କାନାଡିଆ ଗୁଜୁରାଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଗୁଜରାଟୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ରୁପାଣି ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

କୋରାନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାରିଦିନ ଆଗରୁ ଚିକିତ୍ସିତ ହଉଥିଲେ କାନାଡିଆ
ଗୁଜରାଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁପରଷ୍ଟାର ନରେଶ କାନାଡିଆ କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଚାରି ଦିନପୂର୍ବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଜାତିସଂଘ ମେହେଟା ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ସେ 77 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଗୁଜରାଟୀ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି |

ଗୁଜରାଟୀ ଫିଲ୍ମର ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଥିଲେ ନରେଶ

ନରେଶ ଗୁଜରାଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁପରଷ୍ଟାର ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ନରେଶ କାନୋଡିଆ ଗୁଜରାଟୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ରୁପାନି ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥିଲା ​​
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଗୁଜୁରାଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମହେଶ-ନରେଶଙ୍କ ଯୋଡି ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲା। ନରେହ କାନୋୟାଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ମହେଶ କାନୋଡିଆ ଗୁଜରାଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଗୀତ ଏବଂ ଗୀତ ଥିଲେ। ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ 83 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ମହେଶ କାନୋୟାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ନରେଶ କାନାଡିଆ ମଧ୍ୟ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ଚିକିତ୍ସାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ଗୁଜରାଟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଭାଇ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ମୃତ୍ୟୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା କରିପାରି ନାହିଁ ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନରେଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ
ନରେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ କାନୋଡିଆ ରାଜଙ୍କ ନୀତିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ବିଜେପି ଟିକେଟରେ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜିତିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଭାଇ ମହେଶ କାନୋଡିଆ ପାଞ୍ଚଥର ବିଜେପିର ନିଶ୍ୱାସ ନେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ନରେଶ କାନୋଡିଆଙ୍କ ପୁଅ ହ୍ରିତୁ କାନୋଡିଆ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁପର ଷ୍ଟାର ତଥା ବିଜେପିର ଇଡର ଆସନରୁ ଜଣେ ବିଧାୟକ ଅଛନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments