ଆଗରୁ ଅନେକ ବଡ ବଡ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ କାମ, ଏବେ ଏମିତି ହେଇ ଯାଇଛି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ଅବସ୍ଥା, ଦେଖିଲେ ଚିହ୍ନି ପାରିବେନି ଆପଣ …

70 ଦଶକରେ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ ରାଖୀ ଗୁଲଜର ଯିଏକି ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ତଥା ଅଭିନୟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ, ଯଦିଓ ଆଜି ରାଖୀଙ୍କୁ 73 ବର୍ଷ ବୟସ |

ରାଖୀ ଜୀ ରାଜଶ୍ରୀ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମରୁ ସିନେମା ଜୀବନରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ରାଖୀ ନିଜେ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ସଫଳତା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ରାଖୀ ଜୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲିଡ୍ ହିରୋଇନ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମା ଏବଂ ଜେଜେମା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, 73 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ରାଖୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡରୁ ବହୁତ ଦୂରତା ରଖିଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ରୁହନ୍ତି | ଏବଂ ତା’ର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସେଠାରେ ବିତାଇଥାଏ | ତାଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ୍ ପାନଭେଲରେ ଅଛି |

ସେ ପ୍ରକୃତିର ନିକଟତର ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସେଠାରେ ବିତାଇଥା’ନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ସେ ଜଣେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କୃଷକ ହୋଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁମାନଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପଶୁ ଚାଷ କରନ୍ତି | ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପନିପରିବା ମଧ୍ୟ ନିଜେ ଚାଷ କରନ୍ତି |

ରାଖୀଙ୍କ ଝିଅ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇର କୋଳାହଳ ଯୋଗୁଁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନର୍ଭସ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବଲିଉଡର ଶବ୍ଦ ଜଗତରୁ ଅଲଗା ରହିବେ। ରାଖୀ ଜୀ 2009 ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ଲାସମେଟରେ କାମ କରିଥିଲେ |

ଏହା ପରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡି ପାନଭେଲରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବେଳେବେଳେ ସର୍ବସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେଖାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଜନସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments