ସୁନ୍ଦରୀ ମଡେଲ ଦେଖିକି ଯୁବକ କରିଥିଲେ ବିବାହ, ଏବେ ହେଇଗଲା ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, ଜାଣିଲେ କେବେବି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ପଛରେ ପଡିବେ ନାହିଁ

ଯଦି ଆପଣ ଦେଖନ୍ତି ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଆସିଥାଏ, ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ଆସେ ଅନେକ ଖୁସି ଆଣିଦିଏ | କିନ୍ତ ପ୍ରେମକୁ ଦେଖିବାର ଦୃଷ୍ଟି ସବୁର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଥାଏ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର କାରଣ ହୋଇଥାଏ ତଃ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃଖର | ସମସ୍ତଙ୍କର ନିଜର ଅର୍ଥ ଅଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆମେ ଏଠାରେ ଦୀନେଶ ମୀନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ କାହିଁକି ଶେଷ ହେଲା ତାହା କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଘରଲୋକମାନେ ଝିଅକୁ ଦାୟୀ କରୁଛନ୍ତି | LNCT ଭୋପାଲର ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ର ଥିବା ଦୀନେଶ ମୀନା ଚାକିରି ବିଷୟରେ କହି ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରୁ ଯାଇଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କର ଏକ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ ଯାହାର ନାମ ଶିବାନୀ ଗୋୟଲ ଏବଂ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଶିବନୀ ଗୋୟଲ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମଡେଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଯୁବକ ସହିତ କିଛି ଫଟୋ ଅଛି | ତାଙ୍କ ଉପରେ ଘର ଲୋକେ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଶିବାନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୀନେଶ ମୀନାଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ନିଶକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ମାଲିକ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହା ଘର ମାଲିକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଆଧାରିତ | ଏହା ଉପରେ ଶିବାନୀଙ୍କ ପକ୍ଷ କ’ଣ, ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ଏବଂ ଉଭୟ ପକ୍ଷର ଶୁଣାଣି ପରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ଦୀନେଶ ମୀନା କିପରି ମରିଗଲେ ଏବଂ ଏହା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା ଭଳି ଥିଲା କି? ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି ଏବଂ ସେଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତର ଖୋଜୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏଭଳି ଖବର ଆସେ, ସମସ୍ତ ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବାହାରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା କିମ୍ବା ଚାକିରି କରୁଥିବା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଯାନ୍ତି|

Share Your Views In Comments Below

comments