2020ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଖୁସି ହେଲେ ଶନିଦେବ, ଏବେ ମାଲାମାଲ ହେଇଯିବେ ଏହି 8ଟି ରାଶିର ଲୋକ ମାନେ… କେହିବି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଜୀବନ, ​​ପରିବାର, ଚାକିରି, ମନୁଷ୍ୟର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଏ| ଯଦି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଶୁଭ ଅଟେ, ତେବେ ଏହା ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଅଶୁଭ ଗତିବିଧି ହେତୁ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜେ| ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନି ଗ୍ରହକୁ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଗ୍ରହ ବୋଲି ମାନାଯାଏ| ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନର ସବୁ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ପାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଶନିଙ୍କ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଥିବାରୁ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇଯାଏ| ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ଶନି କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିଗୁଡିକର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି| ସର୍ବଶେଷରେ, ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକ କିଏ? ଆସନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା|

ମେଷ ରାଶି (Aries, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ)

ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଦୃଢ଼ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ|ସେମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାମ କରିବେ|ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ|ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ|ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ| ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି| ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ| କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ| କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ରହିବ|ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ|କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି|

ବୃଷ ରାଶି (Taurus, ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୋ, ଆମେ, ୱୋ)

ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ| ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ| ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ|ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମିଶ୍ରିତ ହେବ|ଆପଣଙ୍କ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ|ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ|ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି|ଆପଣ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ|

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini, କା, କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, କ, କୋ, ହା)

ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା ଛାଡି ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ|କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ|କୌଣସି ନୂତନ କାମ ହାତରେ ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝାନ୍ତୁ|ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ|ଘରର ଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ|କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଥାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ୍|

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer, ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, କର, ଦିନ, କର)

କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ୟ ଗମ୍ଭୀର ହେବ| ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ବଦଳିପାରେ| ଟଙ୍କା ଇନଭେସ୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଠୁ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ|ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ|ଘରୋଇ କାମରେ ଆପଣ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ|ସତର୍କତା ସହିତ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ|ହଜିଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମିଳିପାରେ|

ସିଂହ ରାଶି (Leo, ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି)

ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରିବ|ହଠାତ୍, ଆପଣ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ପଥ ପାଇବ| କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ|ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ନୂତନ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେଖାଯିବ| ଆପଣ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ|ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ| ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ|

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo, ଧୋ, ପା, ପି, ପୁ, ଶ, ଶାନ୍, ଥ, ପେ, ପୋ)

କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ| ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ| ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ| ଆପଣ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ଭଲ ହେବ| ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସମାପ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ|

ତୁଳା ରାଶି (Libra, ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ତୁ, ଟି)

ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ|ଆପଣଙ୍କର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଅନେକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କ୍ଷମତା ଦେବ| ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ|ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ| ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ଼ ରହିବ|ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ କରିବ| ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ| ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ|ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ|

ବିଛା ରାଶି (Scorpio, ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ)

ବିଛା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଲିପାରେ|ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି|ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ| ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବାକୁ|ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ| ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ଼ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ| ଆପନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ମିଶ୍ରିତ ହେବ| ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ| ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ|

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius, ହଁ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ)

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ଦ୍ୱାରା ଦୂର ହେବ| ଆଗାମୀ ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ|ଏକ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ମିଳିପାରେ|ବିବାହିତ ଲୋକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ| ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ| ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ ପାଇବେ| କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ|ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ|ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି|

ମକର ରାଶି (Capricorn, ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି)

ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନର ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ|ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ| ପ୍ରଗତି ପଥରେ ବାଧା ଆସିପାରେ| ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ବିଷୟ କୁ ନେଇ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି|ଆପଣ ସମ୍ପର୍କର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିବା ଦରକାର|ପରିବାରର ପୂର୍ବ ପୁରୁଷଙ୍କଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ|

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius, ଯା, ଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା)

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ|ସଫଳତା ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ| ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଭାରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ| ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ|ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ| ଆପଣଙ୍କର କାମରେ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ|ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ|ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ| ଧନ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି|

ମିନ ରାଶି (Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ, ଝ, ଜ, ଦି, ଡୋ, ଚା, ଚି)

ମିନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ| ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନର ସମସ୍ୟାକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ| ହଠାତ୍ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ| ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ|

Share Your Views In Comments Below

comments