ହରଭଜନ ଏପରି ଭାବରେ କାଢ଼ିଲେ ଧୋନିଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର ରାଗ, କହିଲେ- ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ କଥାରେ ସହମତ, ଧୋନି…

IPL 2020 ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ସମସ୍ତ ଦଳ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। କେଉଁ ଦଳ ଆଗକୁ ଆସିବ ଏବଂ କେଉଁ ଦଳ ପଛରେ ରହିବ ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଧୋନି ଯେତେବେଳେ ରନ୍ ପାଇଁ ଦୌଡୁଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଦୌଡ଼ିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଜଣେ ଫିଜିଓଥେରାପିଷ୍ଟଙ୍କୁ ଡାକିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଗଲା | ଏହା ପରେ ସେ ପୁଣି ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହି ଦଳ 7 ରନରେ ହାରିଯାଇଥିଲା।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଧୋନିଙ୍କ ସେନା ହାରିଯାଇଛି। CSK ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଭୂମିରେ ଅବତରଣ କଲା | ତେଣୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦଳ ଉପରେ ବହୁତ ଆଶା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦଳ ପୁଣି ଥରେ ସେମାନଙ୍କ ଆଶା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା|


ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଏମଏସ ଧୋନି 45 ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ସତ୍ୱେ ୱିକେଟ୍ ମଝିରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଧୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳର ପରାଜୟର କାରଣ ସେ। ଦୁବାଇରେ ଗରମ ପାଗ ଯୋଗୁଁ ସେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଥିବା ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ ନାମକରଣ ନକରି ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୟସ କେବଳ ଏକ ସଂଖ୍ୟା। କିନ୍ତୁ ଦଳରୁ କିଛି ହଟାଯିବାର ଏକ କାରଣ ଅଛି।


ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଇରଫାନଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା 100000% ସହ ସହମତ ଅଟେ। ତାଙ୍କର ରିଟ୍ୱିଟ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛି। ଏଥର ହରଭଜନ ସିଂ ଆଇପିଏଲରେ ଖେଳୁ ନାହାଁନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ CSK ଛାଡିଥିଲେ | ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦଳ ସହ ବିବାଦ ଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇଛି। ତଥାପି, ଏହା ଉପରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସୂଚନା ବିଦ୍ୟମାନ ନାହିଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments