ଏହି 3ଟି Bollywood ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ନାହିଁ ପ୍ରକୃତ ବାଳ, ନମ୍ବର 1 ବିଷୟରେ କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ…

ବଲିଉଡର ଅଭିନେତାମାନେ ନିଜ ଲୁକ୍ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦିଅନ୍ତି | ଅଭିନେତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଡ୍ରେସ୍ କୋଡ୍ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ କପି କରି ପିନ୍ଧନ୍ତି | ନିଜ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏପରି କ୍ରେଜ୍ ବଲିଉଡରେ ସାଧାରଣ ଅଟେ | ଆମେ ପ୍ରାୟତ ଦେଖୁ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ସେମାନଙ୍କର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ବଲିଉଡରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେହି ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ନକଲି ଅଟେ | କହିବା ଯଦି ତାଙ୍କର କେଶ ନାହିଁ, ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ଅଧିକ| ସେମାନଙ୍କର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ମଧ୍ୟ କପି କରାଯାଏ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର କେଶ ନାହିଁ |

3.ସଲମାନ ଖାନ

ବଲିଉଡରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ କୋଡ ଏବଂ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ କପି କରିବା ସାଧାରଣ କଥା। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଯାହା 2002 ମେ ମାସରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ତେରେ ନାମ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରଠାରୁ ସଲମାନ ଖାନ ରଖିଥିବା ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ କପି କରାଯାଇଛି। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କେଶ ଝଡିବା ସମସ୍ୟା ହେତୁ ସେ ହେର ରୋପ କରି ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରାଧେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସେହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ଟ୍ରେଲର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

2.ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଯାହାକୁ ବିଗ୍ ବି କୁହାଯାଏ ସେ 4 ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ ଅଭିନୟକୁ ଏତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଯେ ଜଣେ ଯୁବ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ମାତ ଦେଇ ଦେବେ | ତାଙ୍କୁ 78 ବର୍ଷ ବୟସ | ବଲିଉଡରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ନାମକୁ ସମ୍ମାନର ସହ ନିଆଯାଇଛି। ସେ ଦୁନିଆରେ ଭାରତର ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତର ଏକ ଉଦାହରଣ ଅଟନ୍ତି। ବିଗ୍ ବି ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ନାମ ଜିତିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ କେଶ ଝଡା ଦେଖାଦେଲା । ଏହା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନୂଆ କେଶ ବଢିବା ପାଇଁ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏହି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଗଲା ସେତେବେଳେ ଅମିତାଭଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର 46 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା।

1.ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ

ବଲିଉଡର ଏକମାତ୍ର ସୁପରହିଟ୍ ସିରିଜ୍ ଅଭିନେତା ତଥା ସବୁଠାରୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ସିରିଜ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ରିସ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହେଉଛି ଏକମାତ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବହୁତ ହିଟ ହୋଇଥିଲା। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପିତା ରାକେଶ ରୋଶନଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ କେଶ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଭଳି ଝଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments