ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଗୋଟିଏ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଯୋଗୁ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ 18 ବର୍ଷର ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ, ଜାଣିଲେ କହିବେ ଠିକ କରିଛନ୍ତି Malaika

ଯଦିଓ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ 18 ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହିପରି କଣ କାରଣ ଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ 18 ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କ ହଠାତ୍ ସମାପ୍ତ ହେଲା | ଯଦିଓ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର ଅନେକ କାରଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ | କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର କାରଣ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ନିଶା କାରଣରୁ ମଲାଇକା ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ, ଆଉ କେତେକ ସଲମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର କାରଣ କହିଥଲେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ କ’ଣ ଥିଲା…

ଛାଡପତ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅରବାଜଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା

ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅରବାଜ ତାଙ୍କ ଏବଂ ମଲାଇକାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଏକ ଶିଶୁର ପିତାମାତା ଭାବରେ ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କିନ୍ତୁ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ। ଆମେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଠିଆ ହେଲୁ ଯେଉଁଠାରେ ସମୀକରଣକୁ ଉନ୍ନତ ରଖିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକମାତ୍ର ଉପାୟ |

ସଲମାନ ଏହାର କାରଣ ଥିଲେ କି?

କେତେକ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଅରବାଜଙ୍କ ଫ୍ଲପ୍ କ୍ୟାରିୟର ହେଉଛି ଅରବାଜ-ମଲାଇକାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର କାରଣ, କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନ ଏହା ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ କାରଣ ଥିଲେ। ହଁ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ କାରଣରୁ ଅରବାଜ ଏବଂ ମଲାଇକାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମଲାଇକା ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ସଲମାନଙ୍କ ଛାଇ ତଳେ ସ୍ୱାମୀ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ। ଏଥିସହ ଏହା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ମଲାଇକା ସର୍ବଦା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ଖାନ ପରିବାର ପାଇଁ ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମଲାଇକା ଙ୍କ ଦିଅର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବାଧାକୁ ଆଦ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ। ମଲାଇକା ଏହା ବିଷୟରେ କହି ସାରିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାର ଉପାୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିଲେ।

ବ୍ୟାଟିଂ ମଧ୍ୟ ଏକ କାରଣ ଥିଲା

ଅରବାଜ ଖାନ ଆଇପିଏଲରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ, ଯାହାକୁ ସଲିମ ଖାନ କିମ୍ବା ମଲାଇକା ଆରୋରା ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ। ଥରେ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କୁ ବେଟିଂ ମାମଲାରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ଥାନେ କ୍ରାଇମ ଶାଖା ଡାକିଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ ସେ 6 ବର୍ଷ ଧରି ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗତ ବର୍ଷ 2.75 କୋଟି ଟଙ୍କା ହରାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅରବାଜ ଏବଂ ମଲାଇକା ଭାଙ୍ଗିବାର ସ୍ପଷ୍ଟ କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଦୁହିଁଙ୍କ 18 ବର୍ଷର ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments