ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିଲେ ଏପରି ପୋଲ Dance କି ଦେଖିବା ଲୋକଙ୍କର ବଢିଗଲା ତାତି, ଭିଡ଼ିଓ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଆଜିର ସମୟରେ, ସମସ୍ତେ ନିଜ କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏହାର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମାଧ୍ୟମ ହୋଇପାରିଛି | ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କର କଳାକୁ ଦେଖାଇଥାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜଗତର ଏଭଳି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ସ୍ଥାନ ନାହିଁ ଯାହାକୁ ଛୁଇଁ ନାହିଁ | ଏବଂ ସମସ୍ତ ବଲିଉଡ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ବାଦ ପଡି ନାହାନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯାହାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହେଉଛି |

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ଖରବାଣ୍ଡା ଗତକାଲି ତାଙ୍କର 30 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରିତି ଖାରବାଣ୍ଡା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ ପୋଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ କ୍ରିତି ଖାରବାଣ୍ଡାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ ତାଙ୍କ ସହ-ତାରକା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ # ଟିଷ୍ଟ ବଷ୍ଟର୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଥିଲେ, ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରି କ୍ରିତି ଖରବାଣ୍ଡା ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |


ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 14 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ।’ ଯେତେବେଳେ କି, ଗାୟକ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋଫି ଚୌଧୁରୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବାବେଳେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବହୁତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ।’ ଏହିପରି ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରିତୀଙ୍କ ପୋଲ ନୃତ୍ୟକୁ ତୀବ୍ର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସୁଛି |

ଆପଣ ହୁଏତ ମନେ ରଖିଥିବେ ଯେ କ୍ରିତି ତୈଶ ଫିଲ୍ମରେ ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି | ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ ନିଜେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜିମରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ, “ଏହିପରି ମୁଁ ମୋର ତୈସ ରିଲିଜ କରେ, ତୁମେ କିପରି କରିବ?” ଆପଣଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ତାଇଶ୍ ବଷ୍ଟର୍ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ | ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏକୁ ମୋ କାହାଣୀରେ ସେୟାର କରିବି। ”

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବିଜେତା ତାଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲରେ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ପୁଲକିତ ଏଠାରୁ ତାଇଶ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | କ୍ରାଇମ-ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ତାଇଶ ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ G5 ରେ ରିଲିଜ୍ ହେଉଛି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବିଜୟ ନାମ୍ବିଆର। ନିକଟରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ରାଣେ, ସଞ୍ଜୀଦା ଶେଖ, ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ, ଜିମ ସରବଙ୍କ ପରି ତାରକାମାନେ ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ ଏବଂ କ୍ରିତି ଖରବନ୍ଦାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ତୈସକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments