ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହେଇଯିବେ ଦିୱାନା…

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଦବଙ୍ଗ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପଛରେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ଲାଇନ ଲାଗିଛି। ସଲମାନ ଖାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ପ୍ରାୟତ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଚାଲିଥାଏ | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବୟସ ବର୍ତମାନ ବହୁତ ଅଧିକ ଏବଂ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି।

ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏବଂ ଅନେକ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ? ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ୍ ଖାନ୍। ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁପରହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି | ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ‘ଭୀର’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ସେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିଥିଲେ |

32 ବର୍ଷିୟ ଜରିନ ଖାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ଏହି କଥା କହିଛନ୍ତି। ସାକ୍ଷାତକାରକୁ ଏପରି ଭାବରେ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ଜରିନ ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଗୁଜବ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ବଲିଉଡ ହିରୋ ସହିତ ଯୋଡି ହେବ, ତୁମେ କାହା ସହିତ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛ? ସେତେବେଳେ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ଥଟ୍ଟା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ବହୁତ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ଥଟ୍ଟା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି| ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଜରିନ ଖାନ ପରସ୍ପରର ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments