ନିଜ ଶଶୁରଙ୍କୁ ବାପା ଭଳି ସମ୍ମାନ ଦେଇଥାନ୍ତି Bollywoodର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ, ସବୁବେଳେ ପାଦତଳେ ରୁହନ୍ତି…

ଗୋଟିଏ ଝିଅ ପାଇଁ ବିବାହ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ମୋଡ଼, କାରଣ ଏହା ପରେ, ଏକ ଝିଅ ନୂତନ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନୂତନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପାଇଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବାକୁ ପଡେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଝିଅ କାହାକୁ ଅଧିକ ମିସ୍ କରେ, ତେବେ ତାହା ହେଉଛି ପିତାମାତା | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ପିତା ଭାବରେ ପାଇଛନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଝିଅ ପରି ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି|

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ

ବଲିଉଡରୁ ହଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ରଣଭୀରଙ୍କ ପିତା ଜଗଜିତ୍ ସିଂ ଦୀପିକାଙ୍କ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଏଠାରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଜଗଜିତ୍ କିପରି ତାଙ୍କ ବୋହୂ ଦୀପିକାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ଏବଂ ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହିତ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟନ୍ତି |

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏବଂ ଏହି ବିବାହରୁ ଅମିତାଭ ଜୀ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ବୋହୂ ପାଇଛନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟ ଜିନିଷର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପିତା ଏବଂ ଝିଅ ପରି ଏତେ ବଣ୍ଡିଙ୍ଗ ଅଛି ଯେ ଅନେକ ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ଏବଂ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ |

ସୋନମ କପୁର

ବଲିଉଡରେ ମଜନୁ ଭାଇ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ସୋନମ ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଏକ ବଡ଼ ଚେହେରା ପାଲଟିଛନ୍ତି। ସୋନମ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ସେ ତାଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି। ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଛାଡି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ରହୁଥିବା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେ ଘର ଭଳି ଭଲପାଇବା ପାଆନ୍ତି ।

ନେହା ଧୁପିଆ

ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନେହା ଧୁପିୟା ତାଙ୍କୁ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମାନ୍ୟତା ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଘରେ କେତେ ଖୁସି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଦିଏ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ନେହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହର ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନର ସହ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି।

ସାମନଥା ରୁଥ

ସାଉଥ ସିନେମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମନଥା ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏପରି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପିତା ଅର୍ଥାତ୍ ନାଗାର୍ଜୁନ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଖୋଲା ମନୋଭାବର ବ୍ୟକ୍ତି। ଏବଂ ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଝିଅ ପରି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |

ସୁଜନ ଖାନ

ଯଦିଓ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁଜନ ଖାନ ଏବଂ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ 2014 ରେ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ମଧ୍ୟ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପିତା ବୋହୂଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ସହିତ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଜଣେ ପିତା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ସମର୍ଥନ କଲା ଭଳି ସେ ମଧ୍ୟ ସର୍ବଦା ସୁଜନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଆସୁଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments