ନାଁ ଓ ଖ୍ୟାତି ପାଇବା ପରେ ନିଜ ଷ୍ଟାରଡମ୍ କୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏହି 4 ଜଣ ଷ୍ଟାର, ତା’ପରେ ଲୋକମାନେ ଦେଖେଇଦେଲେ ଆସିଲି ଓକାଦ…

କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ଦୁନିଆର ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ସେହି ସଫଳତାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଜାୟ ରଖିବା ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆମର ଆଚରଣ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ଆଚରଣ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ମାନ ପଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଏହା ଚାଲି ଯାଏ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ଅଧିକ କଷ୍ଟକର |

ଆମର ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଟିରୁ ଆଣି ଆକାଶରେ ବସାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ତାରକାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଷ୍ଟାରଡମ୍ ସମ୍ଭାଳି ପାରି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବା ପରେ ଏହି ତାରକାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମନୋଭାବ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର ଆକାଶରୁ ଖସି ମାଟିରେ ପଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ସ୍ଥାନ ଦେଖାଇଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କାହାର ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛି |

ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ

ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ, ତାଙ୍କର ସ୍ୱର ଯୋଗୁଁ ଏକ ସମୟରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସେନ୍ସେସ୍ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ସବୁ ଦିଗରେ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଥିଲା। ଥରେ ଜଣେ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ଅପଲୋଡ୍ କଲେ, ଏହା ପରେ ରାଣୁ ମଣ୍ଡଳ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ହିମେଶ ରେସମୀୟାଙ୍କ ସହ ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ | ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏତେ ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହଠାତ୍ ପାଇଲା ଯେ ସେ ଏସବୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ତାଙ୍କ ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ |

ଥରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେବାକୁ କହିଥିଲେ, ରାନୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପକୃତ ସ୍ଥାନ ଦେଖାଇଥିଲେ | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |

ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି।ପୁଲକିତ ଜୟ ହୋ, ଫୁକ୍ରେ, ସନମ ରେ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ହିଁ ପୁଲକିତଙ୍କ ମନୋଭାବ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ନିକଟରେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେ ପୁଲକିତ ଜଣେ ମିଡିଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ କ୍ରୋଧ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଯେ ସେ ସେହି ମିଡିଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ହାତ ଉଠାଇଥିଲେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପୁଲକିତଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା।

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି|କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ କଙ୍ଗନା ଗଣମାଧ୍ୟମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏପରିକି ବେଳେବେଳେ ଝଗଡା କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ, ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କୁ ବେଳେବେଳେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଏ |

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments