He Prabhu ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଟୋକାଙ୍କୁ ଛାଡି ପାକିସ୍ତାନର ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ Sania ମିର୍ଜା… ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଏମିତି କଥା

ଭାରତର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜା, ଯିଏ ନିଜ ଖେଳ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି, ଆଜି ତାଙ୍କ ବିବାହ 10 ବର୍ଷ ପୂରିବାକୁ ଯାଉଛି | 2010 ରେ, ସେ ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କୁ ବିବାହ ଥିଲେ | ଏବଂ ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ, ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପିତାମାତା ହୋଇଥିଲେ |

ଯେତେବେଳେ ସାନିଆ ଶୋଏବଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ଯେ ସାନିଆ କାହିଁକି ପାକିସ୍ତାନର ଶୋଏବଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିଷୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ କିଛି ମାସ ପାଇଁ ଡେଟ କରିଥିଲେ। ଏହା କରିବା ପରେ ଶୋଏବ ମଲିକ ତାଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ସାନିଆ କହିଥିଲର “ଶୋଏବ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଭାରତ ଆସି ତୁମ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ତୁମର ଉତ୍ତର ହଁ କି ନାହିଁ ମୋତେ ଜଣାଅ | ମୁଁ ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ କଥାରେ ବହୁତ ସତ୍ୟ ଦେଖିଲି | ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଥିରେ କୌଣସି ଛଳନା ନାହିଁ | ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଅନୁଭବ, ଯାହା ସେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ”

ସାନିଆ କହିଥିଲେ ଯେ ଶୋଏବଙ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ଫିଲିଙ୍ଗ ଥିଲା ଯେ ସେ ଆଣ୍ଠୁରେ ବସି ସାନିଆ ଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରି ନଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ନଥିଲା, ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଶୋଏବ ମଲିକ ବହୁତ ସରଳ, ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବା ପରେ ହିଁ ସାନିଆ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ହଁ କରିଦେଇଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments