ଓଃ ତ ଏଇ କାରଣ ପାଇଁ ନିଜ ବାହାଘର କଥାକୁ 6 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲେ ଜୁହି ଚାୱଲା, ଏବେ ସବୁ ସତ ପଡିଲା ଜଣା, ବୁଢା ବରକୁ…

ଜୁହି ଚାୱଲା ତାଙ୍କ ସମୟର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ| ସେ 1995 ରେ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜୁହି 6 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥାଏ, ଜୁହି ଏତେ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର କାରଣ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ବାସ୍ତବରେ, ବିବାହର ଦୁଇ ଦଶନ୍ଧି ପରେ ଜୁହି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଲୁଚାଇବାର କାରଣ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳା ଯାହା କହିଥିଲେ ତାହା ସହିତ କନେକଟ ହେଇପାରିବେ | ଜୁହି ଏବଂ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏକ ବଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର | ଜୟ ସେହି ସମୟରେ ଜୁହିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲେ | ଜୁହିଙ୍କ ସହିତ ଏହା ଜୟଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଥିଲା | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁନିଆ ଛାଡିଥିଲେ।

ବିବାହ ଲୁଚାଇବାର କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଜୁହି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ ନହେବା ପାଇଁ ମୁଁ ମୋର ବିବାହକୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲି। ବାସ୍ତବରେ, ସେହି ସମୟରେ ବିବାହ ପରେ ଅଧିକାଂଶ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଜୁହି ବିବାହ କଲାବେଳେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଶିଖରରେ ଥିଲା | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭଲ କ୍ୟାରିୟର କାହା ଦ୍ୱାରା ଖରାପ ହେଉ|

ଜୁହିଙ୍କ ପରି ଅନେକ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହା ସହିତ ରିଲେଟ କରିପାରିବେ | ଆଜିକାଲି, ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ ଏବଂ ଗର୍ଭଧାରଣ ଯୋଜନା ପଚାରନ୍ତି | ଯଦି ଜଣେ ମହିଳା ବିବାହ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଗର୍ଭବତୀ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

ତଥାପି, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଦଳୁଛି | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର | ଯେତେବେଳେ କରୀନା ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଅନେକ ଲୋକ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଥିଲେ। ତେବେ କରୀନା କାହା କଥା ଶୁଣିନଥିଲେ ଏବଂ ସୈଫଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ କରୀନା ଅନେକ ହିଟ୍ ଦେଇଥିଲେ। ଥରେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇନଥିଲା | ଆଜିକାଲି ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରସବ ପରେ ପୁନର୍ବାର କାମ ଜାରି ରଖିବେ |

ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କରିନା କପୁରଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ନେଇପାରିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments