ଏମିତି ଲୁକ ପାଇବା ପାଇଁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଲେ 10 କୋଟି ଟଙ୍କା , ଏବେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି… ସୁନ୍ଦରତା ବି କଣ ପଇସାରେ କିଣି ହବ, ଆପଣ କୁହନ୍ତୁ….

ଆମେରିକୀୟ ଟିଭି ରିଅଲିଟି ତାରକା କିମ କାରର୍ଡଶିୟାନ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଦିୱାନା |


ଅନେକ ଝିଅ କିମଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପୋଷାକରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ଝିଅ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯିଏ କିମ କାରର୍ଡଶିୟାନଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ 10 କୋଟି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି |



ଲଣ୍ଡନରେ ରହୁଥିବା ଚୌଲ କିମ୍ ଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ କିମଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଯେକେହି ମଧ୍ୟ ଧୋକା ଖାଇପାରେ| କାରଣ ସେ କିମ କାରର୍ଡଶିୟାନଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଚୌଲଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କିମଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କିମଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି |


ବାଲମେନ ଡ୍ରେସରେ କିମଙ୍କୁ ଦେଖି ଚଲି 3 ଲକ୍ଷ 51 ହଜାର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ସେହି ସମାନ ପୋଷାକ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଏକାସାଙ୍ଗରେ, 6 ଲକ୍ଷ 15 ହଜାର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି, ଗିଭେନି କୋଟ୍ ଏବଂ 88 ହଜାର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଏକ ହିଲ କିଣିଥିଲେ, ଯାହା କିମ ପିନ୍ଧିଥିଲେ |

ଚୌଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସର୍ବଦା ବୋଟକ୍ସ ଏବଂ ଫିଲର୍ ପାଆନ୍ତି | ତେବେ କିମ୍‌ଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସେ କୌଣସି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ପ୍ରାୟ 10 କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। କିମଙ୍କ ପୋଷାକ, ବ୍ୟାଗ ଆଦି ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ସେ ଏହି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି |


ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ କେବଳ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗରେ ପ୍ରାୟ 3 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ କିମ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଦୁଃଖିତ। ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କିମ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ମହିଳା ଏବଂ ଚୌଲ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି। ଚୌଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର 7 ଲକ୍ଷ 32 ହଜାର ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments