ବଲିଉଡର ଏହି 6 ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଲିକ, ଏମାନଙ୍କର BF ମାନେ କରିଥିଲେ ଭିଡ଼ିଓ ଓ ନେଟ ରେ ପକେଇ ଦେଇଥିଲେ

ବଲିଉଡ ରେ କେତେବେଳେ କଣ ହେବ କେହି ବି ଜାଣିନାହାନ୍ତି I ଦୁନିଆ ରେ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଆସିଛନ୍ତି ଓ ଜାଣିଛନ୍ତି ମଧ୍ୟ I କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମିଠୁ ଅଭିଯାନ ଖୁବ ଜୋର୍ସୋର ରେ ଚାଲିଛି I ଏବଂ ଏହି ଅଭିଯାନ ରେ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ର ଏପରି ହରକତ ସେମାଙ୍କୁ ଆସିଛି I ତେବେ ବଲିଉଡ ରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ର MMS କୁ ନେଇ ବି ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି I

ମୋନା ସିଂ
ଟିଭି ସୋ ” ଜସି ଜେସି କୋଈ ନେହିଁ ” ରେ ଜସି ଭୂମିକା ରେ ଅଭିନୟ ଥିବା ମୋନା ସିଂ ଙ୍କ ର ଏକ ଆଡଲ୍ଟ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟେର୍ନେଟ ରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଇଚି I ଏହି ଭିଡିଓ ଟି 23 ସେକେଣ୍ଡ ର ଅଟେ I

ରାଧିକା ଆପ୍ତେ
ଏହି ଲିଷ୍ଟ ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ନାମ ହେଉଛି ରାଧିକା ଙ୍କ ର ଅଟେ I ଏକ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟ ରେ କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ରାଧିକା ଙ୍କ ର କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ ଫୋଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବି ଉପଲୋଡ କରିଦେଇଥିଲେ I

ମଲ୍ଲୀକା ସେରାବତ
ବଳିଦଉ ର ଆଇଟମ ଗାର୍ଲ ଙ୍କ ର ନାମ ବି ଏହି ଲିଷ୍ଟ ରେ ରହିଛି I ଏକ ଭିଡିଓ ରେ ମଲ୍ଲୀକା ଜଣେ ଇଂରେଜ ଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି I କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବାବଦ ରେ ମଲ୍ଲୀକା କହିଛନ୍ତି କି ଏହା ମୋର ଭିଡିଓ ନୁହେଁ I

କରିନା କପୁର
ଏହା ତ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ସୈଫ ଅଲି ଖାଁ ଙ୍କୁ କରିନା ବିବାହ କରିଛନ୍ତି I ଏବଂ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ତାଙ୍କ ର ପ୍ରେମ ର ର ଚର୍ଚା ଖୁବ ଜୋର ଧରିଥିଲା I ତେବେ ସହିଦ ଓ କରିନା ଙ୍କ ର ଏକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟେର୍ନେଟ ରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଇଥିଲା I ଏବଂ ଏହି ବିଡିଓ ରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର କୁ କିସ କରିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା I

ପ୍ରୀତି ଜିନ୍ତା
ପ୍ରୀତି ଜିନ୍ତା ବଲିଉଡ ରେ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ର ବି ବିଗତ ଦିନ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଇଥିଲା I

ରିୟା ସେନ
ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ସେନ ଓ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ମଦ୍ୟ ରେ କିଛି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଇଥିଲା I

Share Your Views In Comments Below

comments