ଏହି 5ଜଣ Bollywood ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲେ ନାହିଁ ଭାରତୀୟ ପୁଅ, ତେଣୁ ବିଦେଶୀ ସହିତ କରିଲେ ବିବାହ, ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ବି…

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାଙ୍କ ହୃଦୟ ବିଦେଶୀ ପୁଅମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଏକ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |

ସେଲିନା ଜେଟଲୀ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେଲିନା ଜେଟଲୀ ମଡେଲିଂରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ‘ଜନଶେନ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ସଫଳତା ମିଳି ନଥିଲା ଯାହା ପରେ ସେ 2011 ମସିହାରେ ଦୁବାଇର ପିଟରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ଚାରି ସନ୍ତାନର ମା ହୋଇଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ବିଦେଶରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି |

ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା

‘ଡିମ୍ପଲ୍ ଗାର୍ଲ’ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଆଇପିଏଲରେ ପଞ୍ଜାବ ଦଳକୁ ମଧ୍ୟ କିଣି ଥିଲେ। ପ୍ରୀତି 2016 ରେ ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ଗଡିନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଆଜି ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ କୁହାଯାଏ କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ଗାୟକ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି, ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର କିଛି ସମୟ ପରେ ନିକ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା 2018 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଭଲ ସ୍ତ୍ରୀର ଭୂମିକା ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି।

ରାଧିକା ଆପ୍ଟେ

ବଲିଉଡର ଜଣେ ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ଆପ୍ଟେ ବର୍ଷେ ତଳେ ବେନେଡିକ୍ଟ ଟେଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଣ୍ଡନରେ ରହୁଥିବା ରାଧିକା ଟେଲରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୀୟା ସରନ

ସାଉଥ୍ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏକି ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି, ଶ୍ରୀୟା ସରନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ତଥା ରୁଷୀୟ ଖେଳାଳି ଆଣ୍ଡ୍ରେଇ କୋଶେଭଙ୍କୁ ମାର୍ଚ୍ଚ 12, 2018 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments