ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପବଲିକ ପରିବହନ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି 5ଜଣ ଷ୍ଟାର, କିଣିକି ରଖିଛନ୍ତି ନିଜର ଜେଟ… 4ନମ୍ବର ତ…

ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରି ବହୁତ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ବ୍ୟାଙ୍କରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଅନେକ କୋଟି ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜେଟ୍ ବିମାନ ଅଛି | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରାୟତ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା: ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ହଲିଉଡରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି। ସେଠୁ ଭାରତକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ନିଜର ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିମାନ ଅଛି | ଯେତେବେଳେ ବି ତାଙ୍କ ସମୟର ଅଭାବ ଥାଏ, ସେ ଏଥିରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି |

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର: ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ୍ ପ୍ଲେୟାର୍ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜେଟ୍ ଅଛି | ସେ ବର୍ଷକୁ ଚାରି ରୁ ପାଞ୍ଚଟି ଫିଲ୍ମ କରି ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ତେଣୁ ଜେଟ୍ କିଣିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ କଥା ନୁହେଁ | ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଛୁଟିରେ ଯାଆନ୍ତି ସେ ଏହି ଜେଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |

ଅଜୟ ଦେବଗନ୍: ବଲିଉଡରେ ନିଜ ଆଖିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ 6 ଟି ସିଟ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ହକର୍ 800 ର ଏକ ବିମାନ ଅଛି | ସେ ଏଥିରେ ବୁଲିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଅଜୟ ମଧ୍ୟ ମହଙ୍ଗା କାର୍ ରଖିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ କ୍ୱାଟ୍ରୋପର୍ଟ, ବିଏମଡବ୍ଲୁ Z4 ଏବଂ ଅଡି A5 ସ୍ପୋର୍ଟବ୍ୟାକ୍ ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ଆଇକନିକ୍ କାରର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି | ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜେଟରେ ଛୁଟି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରମୋସନରେ ଯାଆନ୍ତି |

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ: ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଯେତେବେଳେ ବିଦେଶରେ ଛୁଟିରେ ଯାଆନ୍ତି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜେଟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ସେ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଶାହରୁଖ ଖାନ:ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଶାହରୁଖ ଖାନ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ଘରୋଇ ଜେଟ କିଣିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ବସି ସେ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି | ଜନ୍ମଦିନ କରିବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଦୁବାଇରୁ ଫେରିଥିଲେ। 2016 ରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶାହରୁଖ ଥଟ୍ଟା କରିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ନିଜ ପାଇଁ ବିମାନ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି କିନ୍ତୁ ମୋର ଟଙ୍କା ନାହିଁ।

ଆଶାକରେ ଆପଣ ଏହି ସୂଚନା ପସନ୍ଦ କରିବେ | ତେବେ, ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜେଟ୍ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି କି?

Share Your Views In Comments Below

comments