ଏହି 5ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବ ନଭେମ୍ବର ମାସ, ଏମାନଙ୍କୁ ରହିବାକୁ ପଡିବ ସତର୍କ… ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବିଷୟରେ

ନଭେମ୍ବର ମାସ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ପର୍ବଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ମାସରେ କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା, ଦିପାବଳୀ, ଛଠ ପୂଜା ଭଳି ଅନେକ ପର୍ବ ପାଳନ କରାଯିବ | ଏମିତିରେ, ଏହି ମାସ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ମାସର ଆରମ୍ଭ ବୁଧଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ହେବ, ଏହା ସହିତ ଗୁରୁ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ସଂଯୋଗ ମକର ରାଶିରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ନଭେମ୍ବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ…

ମେଷ ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସ ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ମାସରେ ବୁଧଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ବିକାଶ କରିବ | ସୁଖ-ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ପିତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ମାସଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ, ଆପଣ ଧନ୍ତେରସ କିମ୍ବା ଦୀପାବଳୀର ଶୁଭ ଅବସରରେ ଏକ ଗାଡି କିଣି ପାରିବେ |

ହଠାତ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅପବ୍ୟବହାରର ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ହେଉଛି ବୃଷ, ତେବେ ଏହି ମାସରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଡିଲ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାକୁ ବିଚାର କରନ୍ତୁ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆନନ୍ଦ ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ମାସରେ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ |

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ମାସର ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଇର୍ଷା କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି

ମିଥୁନ ରାଶି ଉପରେ ଗୁରୁଙ୍କ ଅଶିର୍ବାଦ ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଏହି ମାସରେ, ଆପଣଙ୍କର ଭ୍ରମଣ ସମୁଦାୟ ମଧ୍ୟ ଗଠନ ହେଉଛି | କ୍ୟାରିଅରକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ନଭେମ୍ବର ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ମାସ |

କର୍କଟ ରାଶି

ଏହି ମାସରେ ଶନିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ କର୍କଟ ରାଶି ଉପରେ ରହିବ, ତେଣୁ ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଅଣ୍ଟା ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ପରି କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ତିକ୍ତତା ଥାଏ, ତେବେ ଏହି ମାସରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ପାଇଁ ଜାଲ ବିଛାଇପାରନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେହି ଜାଲରେ ନିଜକୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବେ | ନଭେମ୍ବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାସର ଦ୍ୱିତୀୟ କିମ୍ବା ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଅକ୍ଲାନ୍ତ ପରିଶ୍ରମର ଲାଭ ପାଇବ | କିଛି ଅସୁବିଧା ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ମାସର ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ |

ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ, କିନ୍ତୁ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ, ତେବେ ବୃଦ୍ଧ କିମ୍ବା ବୟସ୍କଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ | ମାସ ଶେଷରେ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ଭଲ ଡିଲ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଭାଗ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଚାକିରି ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ମୋଡ଼ ବଦଳାଇବ | ଅନେକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରାଯିବ | ସାମାଜିକ-ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଅବିବାହିତ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ବିବାହ କଥା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସରେ, କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଦକ୍ଷତାରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ | ଆପଣଙ୍କର ସଠିକ ଆକଳନ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ଦେବ | ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗ୍ୟ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବେ, ଅନେକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆପଣ ଆସିବେ |

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ | ଏହି ମାସରେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଏ, ତେବେ ଯୋଗ୍ୟତା ପୁନ୍ୟ ମିଳିବ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ କାହାର ଶବ୍ଦ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସରେ, ଉଭୟ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ତୁଳା ରାଶି ରହିବ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ କୌଶଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଚାକିରି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିବାହିତ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ଏହି ମାସରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ଅକ୍ଲାନ୍ତ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ମାତାର ପ୍ରେମ ମିଳିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କିଛି ବୟସ୍କଙ୍କ ମଧ୍ୟସ୍ଥତା ମାଧ୍ୟମରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାସର ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନାବଶ୍ୟକ କାରଣରେ ବସ୍ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସ ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇBଏ ନାହିଁ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ଟିକେ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ, କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ କିମ୍ବା ମିଥ୍ୟାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିବାଦରୁ ମଧ୍ୟ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଅଧିକ ଆୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧାକୁ ବଢ଼ାଇଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଟେନସନ ବଢ଼ିପାରେ | ଏହି ମାସରେ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଏବଂ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ କାହାକୁ
ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରେ କିଛି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ପରିବାରରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଛାତ୍ରମାନେ ଟିକେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣ ବିବାହ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ |

ମକର ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଏହି ମାସରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ମାସରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାଠାରୁ ଭଲ ସମୟ ଆସିବ ନାହିଁ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ ଏବଂ ଭଉଣୀଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିବାହ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ମାସରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଏବଂ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳିଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ମାସରେ ପୁରୁଣା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ଏଥିସହ, ଜୀବନ-ସାଥୀ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବଡ଼ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆପଣ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରୁ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରିବେ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି

ନଭେମ୍ବର ମାସ ମିନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଏହି ରାଶି ଉପରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ | ଏଥି ସହିତ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ କୃପା ମଧ୍ୟ ବନି ରହିବ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ବନୁଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଭାବି ଚିନ୍ତି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ସହିତ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ |

Share Your Views In Comments Below

comments