ଏହି 8ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଥିଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର Ajay Devgan, ଜଣଙ୍କ ସହ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲା ବେଳେ ଧରି ଦେଇଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ କାଜୋଲ…

ଅଜୟ ଦେବଗାନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଯୋଡି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | ଉଭୟଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଅଛି | ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ 21 ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି | ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇଛି, ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହେଉ କିମ୍ବା ବିବାହ ପରେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ପାଞ୍ଚଜଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଜୟଙ୍କ ଉପରେ ଏକାଠି ରହିଥିଲେ। ଅଜୟଙ୍କୁ ନେଇ କରିସ୍ମା, ରବିନା ଏବଂ କାଜୋଲ ମଧ୍ୟ ଝଗଡା କରିଥିଲେ। ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବୁ|

ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍

ଫିଲ୍ମ ‘ଫୁଲ ଅର କାଣ୍ଟେ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଥିଲା, ଅଜୟ ଦେବଗାନ୍ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସଫଳତା ପରେ ବଲିଉଡରେ ଷ୍ଟାର୍ ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଜୀବନରେ ରବିନାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ‘ଦିବ୍ୟଶକ୍ତି’, ‘ଦିଲୱାଲେ’, ‘ଇକ ରାସ୍ତା ‘ ପରି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ତା’ପରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ହୃଦୟ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଗଲା। କୁହାଯାଏ ଯେ ରବିନା ଅଜୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ପାଗଳ ଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ସମ୍ପ୍ରତି ଅଜୟ ଏହାକୁ ରବିନାଙ୍କ ଏକ ପ୍ରଚାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

କରିସ୍ମା କପୁର

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ହୃଦୟ କପୁର ପରିବାରର ଝିଅ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା। ଜିଗର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବାବେଳେ ଅଜୟଙ୍କ ହୃଦୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ସେ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ପାଗଳା ଭଳି ଭଲ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଅଜୟ ତାଙ୍କ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବିପରୀତ ଚରିତ୍ରକୁ ସୁପାରିଶ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କରିସ୍ମା ମଧ୍ୟ ଅଜୟଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଚାରିଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ଯେତେବେଳେ ଅଜୟ-କରିସ୍ମାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଉଭୟଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଜେବ୍ରା ପରି ଦେଖାଯାଇଥାନ୍ତେ| ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ବେଶୀ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ |

କାଜୋଲ

1994 ରେ, ଫିଲ୍ମ ‘ହଲଚଲ’ ଅଜୟ କାଜୋଲଙ୍କ ସହ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଥିଲେ | ଅଜୟ ସେହି ସମୟରେ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ପାଗଳ ଭାବରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ। ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଜୟ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା କଥା ହେଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଶାବରୀ ସାଲୋନି କାଜୋଲ ଅଜୟଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଘର କରି ଯାଇଥିଲେ। ମହାବାଲେଶ୍ୱରରେ ଫିଲ୍ମ ‘ହଲଚଲ’ର ସୁଟିଂରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। କରିସ୍ମା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ନିକଟତରତା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ | ତା’ପରେ ଅଜୟ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଦେଲେ |

ମନୀଷା

ଅଜୟ ଦେବଗନ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନୀଷାଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ଧନୱାନ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମନୀଷା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ କରିସ୍ମାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପାଗଳ ଥିଲେ, ତେଣୁ ଏହି ଏକପାଖିଆ ପ୍ରେମ ମନୀଷାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ହୋଇଗଲା |

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ

2010 ମସିହାରେ ୱାନସ ଓପନ ଏ ଟାଇମ ଇଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କ ବିପରୀତ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ କାଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ। କାହାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ ଅଜୟ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଅନସ୍କ୍ରିନ ରୋମାନ୍ସ ଅଫସ୍କ୍ରିନ୍ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା | ଏହା ପରେ ସେ ‘ରସାକେଲ୍ସ’ ଏବଂ ‘ତେଜ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ‘ରାସକେଲ୍’ ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଦୁହେଁ ଏହାକୁ କେବେ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କାଜୋଲ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, କାଜୋଲ ଅଜୟଙ୍କୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ |

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ

ସିଙ୍ଗମ୍ ଗାର୍ଲ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ | ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା ହୋଇନଥିଲା |

ଇଲିଆନା ଡିକ୍ରୁଜ୍

ଇଲିଆନାଙ୍କ ସହ ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅନେକ ଆଲୋଚନାକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଇଲିଆନା ସର୍ବଦା ଅଜୟଙ୍କୁ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କଥା ହେଉଛି ଦୁହେଁ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଆଲୋଚନା ବଲିଉଡର ଗପସପ ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​| କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ଏତେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା ଯେ କାଜୋଲ ଏବଂ ଅଜୟଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିପଦରେ ଥିଲା। କାଜୋଲ ବୁଦ୍ଧିମତ୍ତା ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ।

ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ

ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ ଫିଲ୍ମରେ ରକୁଲ ଏବଂ ଅଜୟ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅତିରିକ୍ତ ବୈବାହିକ ଖବର ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଏହି ଖବର ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଥଣ୍ଡା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ସମୟରେ କାଜୋଲ ସେମାନଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ଖବରକୁ ନେଇ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହୋଇଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments