ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ସୀତାଙ୍କ ପଛରେ ପାଗଳ ପୁରା ଦେଶ, ଗୋଟେ ଝଲକ ପାଇବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ପାଗଳ, ଦେଖନ୍ତୁ

ବଲିଉଡର ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣ ହୁଏତ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଝିଅ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାଙ୍କ ପଛରେ ସମଗ୍ର ଦେଶ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛି | ଏବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଦେଶ ସେହି ସମାନ ଜିନିଷ ପଛରେ ଦୌଡ଼େ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅଧିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖେ| ତଥାପି, ଏହି ଦୁନିଆରେ ସୁନ୍ଦର ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଅଭାବ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ହସିନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଫିକା ହୋଇଯିବେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସୀତା କାସାମି | ସେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର କାବୁଲ ସହରର ବାସିନ୍ଦା|

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହିପରି, ତାଙ୍କର ବୟସ ତିରିଶ ବର୍ଷ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଷୋହଳ ବର୍ଷ ଝିଅ ଠାରୁ କମ୍ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏହା କେବଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ତଥା ଗୀତିକାର ମଧ୍ୟ। ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ଲୋକମାନେ କେବଳ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ନୁହେଁ, ବରଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ପଛରେ ମଧ୍ୟ ପାଗଳ | ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ଝଲକ ପାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମାରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ସେ ଅତି ମଧୁର ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଗାଇଥାନ୍ତି |

ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଆମେ କାହିଁକି ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଏତେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛୁ, ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ସୀତା କାସାମି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଏଭଳି ଝିଅ ଯିଏ ଉଭୟ ସ୍ୱର ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି | ସୀତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅବସ୍ଥା | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଏତେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି,ସେମାନେ ଆଉ ଥରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ହଁ, ସେଥିପାଇଁ ଆମେ କହିଥିଲୁ ଯେ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଫିକା ହୋଇଯିବେ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଦେଖିବେ ଆପଣ ନିଜେ ଜାଣିବେ | କିନ୍ତୁ ଆମେ କେବଳ କହିପାରିବା ଯେ ଭଗବାନ ତାଙ୍କୁ ଉଭୟ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମଧୁର ସ୍ୱର ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଭଗବାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଏତେ ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି | ଅବଶ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଦେଖିବ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଯିବେ | ତାହା ହେଉଛି, ଯଦି ଆମେ ଏହାକୁ ସିଧାସଳଖ କହିବା, ତେବେ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବଲିଉଡର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଭୁଲିଯିବେ | ଅବଶ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି, କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ ଯଦି ସେ ବଲିଉଡରେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ଅଗଣିତ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଯିବେ | ତଥାପି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣ ତାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ଏଠାରେ ଦେଖିପାରିବେ | ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମଗ୍ର ଦେଶ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି, ତେବେ ଆପଣ କାହିଁକି ପଛରେ ରହିବେ? ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ହୋଇଯିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments