ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି, ଏହି 2ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ରାଜଯୋଗ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥାଏ ଯେ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ,ତେବେ ଅକ୍ଟୋବର 12 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 18 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଣ ହେବ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ |

ମେଷ (Aries, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ)

ଆପଣଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଯାନ, ଯନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅଗ୍ନି ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି| ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ| ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟର ପ୍ରାଧାନ୍ୟତା ହେତୁ, ଆପଣ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଠିକ୍ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଏହି ମାସରେ ପାଇବେ|

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଥକ୍କା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ (Taurus, ଇ, ଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୋ, ମେ, ୱୋ)

ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପୁରା ସପ୍ତାହ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ | ଆୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରସଂଶିତ ହେବେ | ଏକ ଅବାଞ୍ଛିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ସାଥୀ ଆପଣ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ହୃଦୟ କଥା ବୁଝି ଯିବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଭଲ ଫଳ ​​ମଧ୍ୟ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ (gemini, କା, କି, କୁ, ଘ,ଜ୍ଞ,କି , କେ , ହ)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସଫଳତାର ଅତି ନିକଟତର | ଥୟ ଧରନ୍ତୁ । ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଅବସ୍ଥା ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଏକ ପ୍ରତିକୂଳ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ନିଜକୁ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ରଖିବା ପାଇଁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ (Cancer, ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, ଡୁ, ଡେ,ଡୋ)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଶୀଘ୍ର ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପ୍ରତିଭାକୁ ଚିହ୍ନନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ କାରଣ ଭାଗ୍ୟର ତାରକା ଉଚ୍ଚ ହୋଇଛି | ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରିବେ | ଝାଗଡା ରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପତି ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo, ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି)

ଏହି ସପ୍ତାହର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ବଡ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ରକ୍ତ, ପେଟ ରୋଗ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି (Vigro, ଧୋ, ପା, ପି, ପୁ, ଶ, ଏନ, ଥ, ପେ, ପୋ)

ସାମାଜିକ ସମନ୍ୱୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସେଗୁଡିକର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମନକୁ ଆନନ୍ଦିତ କରିବ | ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁସମ୍ପର୍କରେ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତୁରନ୍ତ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା (Libra ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ତୁ, ଟି)

କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବା ଉଚିତ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପାଦନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଯଦି ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ | ସକରାତ୍ମକ ଉତ୍ତର ଆଶା କରାଯାଏ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଧନ ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟର ଦ୍ୱାର ଉପକୃତ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio, ତୋ , ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ)

ଏହି ସପ୍ତାହରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏକ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କିମ୍ବା ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଆପଣ ଏପରି ଜ୍ଞାନ ଆହରଣ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଉପରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସକାଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ପୂର୍ବରୁ ଉଠିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ରୋଗ ଭଲ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି ( Sagittarius. ହଁ,ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ)

ଯଦି ଆପଣ ଚାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଜିତିବେ| ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବେ| ଏକ ବଡ କାମ କରିବାରେ ସାମାନ୍ୟ ଭୟ କିମ୍ବା ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସତ୍ୱେ ଏହି ସପ୍ତାହ ଲାଭ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଲଭମେଟକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଭଲ ପାଉଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: ଆଇନ ଏବଂ ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ କ୍ଷେତ୍ର ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଆଣ୍ଠୁ ଏବଂ ଗଣ୍ଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି, ତେଣୁ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି (Capricorn ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି)

ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯାହା ଜୀବନରେ ହରାଇଛନ୍ତି ତାହା ଶୀଘ୍ର ମିଳିବ| କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ଲାଭ ହେବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଅଭାବର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନୁତାପ ସହିତ ସୁରକ୍ଷା ଭଲ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ କିଣିବା କିମ୍ବା କ୍ରୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ରହିବ | ଅଳସୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଗୋଟିଏ କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ ନାହିଁ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ମିଡିଆ କିମ୍ବା ସଙ୍ଗୀତ ଇତ୍ୟାଦି ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ପେଟ ରୋଗ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ (Aquarius ଗୁ, ଗେ, ଗ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ,ଦା )

ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିପାରିବେ | ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣ ବାଛିଥିବା ପଥ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରିବ | କେହି ବିବାଦ କରି ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଭଲ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଆସିବ |

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସପ୍ତାହସାରା, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ଫିଟ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ ( Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ,ଜ , ଦେ, ଚା ,ଚି )

ଏହି ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଉଦ୍ୟମରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବେ | ଆସିବାକୁ ଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆଣିପାରେ | କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଯାହା ବି କରନ୍ତୁ ସେଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ସହଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ ଏବଂ ଆୟ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କ୍ୟାରିଅର୍ ବିଷୟରେ: କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ନୂଆ ଧାରଣା ଆସିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସମସ୍ତ ରାଶି ପାଇଁ ଆପଣ ଅକ୍ଟୋବର 12 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 18 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ପଢିସାରିଛନ୍ତି| ତେବେ, ଅକ୍ଟୋବର 12 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 18 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିଫଳ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା ? ଦୟାକରି ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments