ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବି ଛାଡିଲେ ନାହିଁ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ମାନେ, ହେଇଗଲେ ବାହା, 3ନମ୍ବର ହେଉଛନ୍ତି ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟର

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁନିଆର କିଛି ଲୋକପ୍ରିୟ ତାରକାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ଏପରି କିଛି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ନୁସରତ ଫତେହ ଅଲି ଖାନ

ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟକ ନୁସରତ ଫତେହ ଅଲି ଖାନ ପାକିସ୍ତାନରେ ତଥା ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସଂଗୀତ ପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ନାହିଦଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ନାହିଦ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କ ଝିଅ ଥିଲେ।

ସଇଦ ଅନୱାର

ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା କ୍ରିକେଟର ସଇଦ ଅନୱାର ନିଜ ବ୍ୟାଟଇଂ ସହିତ ଫିଲ୍ଡରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କ ଝିଅ ଲବନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦି

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପାକିସ୍ତାନ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା ସହିଦ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କର ପାକିସ୍ତାନରେ ଏବେ ବି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ସାହୀଦ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ନାଦିଆ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ବାବର ଖାନ

ବାବର ଖାନ ପାକିସ୍ତାନର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ତାରକା, ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ବାବରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବାବର ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାନା ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments