ଏମିତି ପାଳନ ହେଇଥାଏ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଘରେ ଦିୱାଲୀର Party, ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏମିତି ଫୋଟୋ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ, ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ଏଥର ସମସ୍ତଙ୍କର ଦିୱାଲୀ ବହୁତ ଫିକା ଥିଲା। ଏପରିକି ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ପରିବାର ‘ଅମ୍ବାନୀ’ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭଳି ଏକ ବଡ଼ ଦିୱାଲୀ ପାର୍ଟି ନଥିଲା। ଗତ ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ୍ 2019 ରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ମୁମ୍ବାଇର ‘ଜିଓ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସେଣ୍ଟର୍’ରେ ବହୁତ ଭଲ ପାର୍ଟୀ ଦେଇଥିଲେ।


ଏହି ଦିୱାଲୀ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଥିଲା କାରଣ ନୂତନ ବୋହୂ ଶ୍ଲୋକା ଅମ୍ବାନୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ’ର ବିଜୟ ପରେ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ କିର୍କେଟ ଜଗତର ବହୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏହି ‘ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଦିୱାଲି ସେଲିବ୍ରେସନ’ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି 2019 ପାର୍ଟୀରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବାବେଳେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ କମଳା ରଙ୍ଗର ଜବାହର କଟ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ, ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଝିଅ ଅର୍ଥାତ୍ ଇଶା ପରିମଲଙ୍କୁ ଏକ ନୀଳ ବ୍ରୋକେଡ୍ ସାରୀ ଏବଂ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ବ୍ଲାଉଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ସ୍ଵାତି ପରିମଲଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟୀକୁ ଆସିଥିଲେ।


ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମା କୋକିଲା ବେନ୍, ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମା ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଏବଂ ଭଉଣୀ ମମତା ଡାଲାଲ ମଧ୍ୟ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରରୁ ଆସିଥିଲେ।

ଗତ ଦିୱାଲୀ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ବଡ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଥିଲା | ତାଙ୍କ ନବାଗତ ପତ୍ନୀ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ସହ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ନୂଆ ଦିୱାଲୀ ଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ଶ୍ଲୋକା ଏକ ବ୍ଲସ୍-ଗୋଲାପୀ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ଆକାଶ ନୀଳ କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ନେହେରୁ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ବାଣ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଦିୱାଲୀ ଗ୍ରାଣ୍ଡ କରିବା ପାଇଁ ଫୁଲର ସାଜସଜ୍ଜାର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | 2019 ର ଦିୱାଲିରେ ସେ ବିଦେଶରୁ ଫୁଲ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଟିଲିଆ ‘ଆଣ୍ଟିଲିଆ’କୁ ସଜାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଫୁଲରେ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା।


ଏହି ଦିୱାଲୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରୁ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ସିଦ୍ଧେଶ ଲାଲ, ଜହିର ଖାନ-ସାଗାରିକା ଘାଟେ, ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଯୁବରାଜ ସିଂ-ହାଜେଲ କିଚ, ମହେଲା ଜୟୱାର୍ଡେନ, କୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଇତ୍ୟାଦି ଆସିଥିଲେ। ବଲିଉଡର ଅନେକ ତାରକା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ |

ଏହା ବ୍ୟତୀତ 2019 ର ଦିୱାଲୀ ପାର୍ଟୀରେ ଏକ ରଙ୍ଗୀନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ କରୋନା କାରଣରୁ ଏହି ବର୍ଷର ଦିୱାଲୀ ଟିକେ ଫିକା ଥିଲା | ଯଦି ଉତ୍ସଗୁଡିକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଏଥର ଦୀପାବଳିରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ କାମାଖିଆ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ 19 କିଲୋଗ୍ରାମ ସୁନା ଦାନ କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments