ଏପରି ଡ୍ରେସରେ ନଜର ଆସିଲେ Bollywood ଅଭିନେତ୍ରୀ Nora Fatehi, ଜୋରଦାର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ, କାଟିବା ପୁର୍ବରୁ ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ

ନୋରା ଫତେହି ଆଜି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାମ ପାଲଟିଛି | ଆଜି ସେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା, ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଆଧାରରେ ଏହି ପଦବୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଜି ତାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ରହିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, ନୋରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର, ଭିଡିଓ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପଠାନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନୋରା ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ହେତୁ ହେଡଲାଇନରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଆଜିର ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇଛି, ଯାହା ନୋରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ନୋରା ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନୋରାଙ୍କ ଗୀତ ‘ନାଚ ମେରୀ ରାନୀ’ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ଏବଂ ଆମକୁ କହିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ଯେ ଏହି ଗୀତଟି କେତେ ମାତ୍ରାରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା |

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜିକାଲି ନୋରା ମଧ୍ୟ ଏହି ଗୀତକୁ ବହୁତ ପ୍ରମୋଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାବେଳେ ନୋରା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ନୋରାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଏକ ଅସାର ଜଙ୍ଗଲରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କ ପୋଷାକର ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ପୋଷାକରେ ବହୁତ ହଟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି |

ହଳଦିଆ ପୋଷାକ ନୋରା ବହୁତ ମାନୁଛି ରୋଜଗାର ଏବଂ ଏହି ଲମ୍ୱା ପୋଷାକ ହେତୁ ସେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଛନ୍ତି | ଏଥିସହିତ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱାଙ୍କ ସହ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୀତର ସଫଳତା ପାଇଁ ସେ ଗାୟକଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତକୁ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ନୋରା ଏହାର ଭିଡିଓରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

View this post on Instagram

Bye ✌🏼😛

A post shared by Nora Fatehi (@norafatehi) on


ଉଭୟ ନୋରା ଫତେହି ଏବଂ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛି | ଏହି ଗୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ପ୍ରାୟ 35 ନିୟୁତ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି ଏବଂ ଗଣନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୀତ ପାଇଁ ଅନେକ ଆଲୋଚନାରେ ଥିଲେ। ଏହି ଗୀତର ନାମ ବେବି ଗର୍ଲ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ଧ୍ଵନି ଭନସାଲୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ନୋରାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଅଭିନୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷରେ ଫିଲ୍ମ ଭୁଜ୍: ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ ।

Share Your Views In Comments Below

comments