ବଡ ଖବର Bollywoodର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୁଥିଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓର ସୁଟିଂ ପୁଲିସ କରିଲା ଆରେଷ୍ଟ… ନାଁ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

ମଡଲେ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ୍ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଅସୁବିଧା କାମ ହେଉନାହିଁ | ନିକଟରେ ଗୋଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିବା ବିରୋଧରେ FIR ଦାୟର ହୋଇଛି। ଏଫ୍ଆଇଆର୍ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଅଶ୍ଳୀଳତା ସୀମାକୁ ଟପି ଯାଇଛି । ଏବେ ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ଗୋଆ ପୋଲିସ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଗୋଆ ଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁନମ୍ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ଗୋଆରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, କାନା କନ୍ନା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପୁନମଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲା। ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଗୋଆର ଆଗୋଡାସ୍ଥିତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରିସର୍ଟରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଗୋଆ ଫରୱାର୍ଡ ପାର୍ଟିର ମହିଲା ଦଳ ପୁନମଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ। ଦଳର ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି ଯେ ଗୋଆ ଜଳ ସମ୍ପଦ ବିଭାଗର ସମ୍ପତ୍ତିରେ ପୁନମ୍ ଏକ ‘ଅଶ୍ଳୀଳ’ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ୍ (ଆଇପିସି) ର ଧାରା 294 (ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି) ଅନୁଯାୟୀ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲା |

ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଭିଡିଓ ର ଏକ କ୍ଲିପ୍ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ସିଏମ୍ ପ୍ରମୋଦ ସାୱନ୍ତ ଏବଂ ରାଜ୍ୟରେ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଵିରୋଧ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏହା ଦେଖି ପୋଲିସ କଠୋରତା ଦେଖାଇ ପୁନମଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments