ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପୁର୍ବରୁ Katrina Kaif ଙ୍କର ହେଲା କରୋନା ଟେଷ୍ଟ, ତାପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଯାହା କଲେ, ନିଆ ପରି ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ…

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପୁଣି ଥରେ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି | ଅଧିକାଂଶ ଦେଶରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଏହାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଛନ୍ତି। ଅତୀତରେ, ଏହି ଭୂତାଣୁ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲାବେଳେ ବର୍ତମାନ ଷ୍ଟାରମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ନିଜ ସୁଟକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୁଟକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି। କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରାଯାଉଛି | କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ହୋଇଛି ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସୁଟ୍ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା କରିବା | ଏହା ଭିଡିଓରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି ଯେ ପରୀକ୍ଷା କରୁଥିବା ମେଡିକାଲ୍ ପ୍ରଫେସନାଲ ପିପିଏ କିଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ସମୟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ଲାଗୁ ଥିଲେ |


ଆଗାମୀ ଦିନରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ‘ଭାରତ’ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଲି ଅବ୍ବାସ ଜାଫରଙ୍କ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ସୁପରଉମ୍ୟାନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସୂର୍ଯ୍ୟଭନ୍ସି’ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ନଜର ଆସିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଚତୁର୍ବେଦୀ ଏବଂ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଫୋନ୍ ବୁଟ୍’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଲଦ୍ୱୀପରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments