ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବା ପୁର୍ବରୁ ଏମିତି କାମ କରି ନିଜ ପେଟ ପୋଷୁ ଥିଲେ ଏହି Bollywood ଷ୍ଟାର ମାନେ, ଆଜି କୋଟିପତି….

ଆଜି ଆମେ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା ଦେଖୁଛୁ ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ କିଛି କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ଅଭିନୟ ଜଗତ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ | ଏବଂ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ, ସେମାନଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଠିକ୍ ଥିଲା ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଜି ଏହି ଅଭିନେତାମାନେ ଅଧିକ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଜଗତର ଏହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କର ଅତୀତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ସେମାନେ କେତେ ଦୂର ପାଠ ପଢିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ କଣ କରୁଥିଲେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା |

ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରା

ଆଜି ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ତଥା ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରା ଏକଦା ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମସର ମାର୍କେଟିଂ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ 17 ବର୍ଷ ଥିଲା, ସେ ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେଠାରେ ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର ବିଜନେସ୍ ସ୍କୁଲରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ବିଜେନେସ, ଫାଇନାନ୍ସ ଏବଂ ଇକୋନମିକ୍ସରେ ଟ୍ରିପଲ୍ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଥିଲେ।

ତାପସୀ ପନ୍ନୁ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହ ଦକ୍ଷିଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଲୁକ ଏବଂ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ଏକ ବଡ଼ ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ କହିବା, ସେ ଗୁରୁ ତେଗ ବାହାଦୂର ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିରୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ବିଜ୍ଞାନରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ସମାପ୍ତ କରିଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାପସୀ ଏକ ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କରିଥିଲେ |

ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ

‘ହାଉସଫୁଲ୍’ ଏବଂ ‘କ୍ୟା କୁଲ ହେ ହମ୍’ ଭଳି ବଡ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିବା ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ତାଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ ତଥା ମନୋରମ ମନୋଭାବ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା | କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ରିତେଶ, ଏତେ ଭଲ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରିତେଶ ଆର୍କିଟେକ୍ଟର ପାଠ ସମାପ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ହଁ ଏବଂ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ନ୍ୟୁୟର୍କର ଏକ ଆର୍କିଟେକ୍ଟର ଫର୍ମରେ କାମ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ରଣଭୀର ସିଂ

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ରଣଭୀର ସିଂ ଆଜି ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି, ସେ ଏକ ସମୟରେ ସେହି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁନଥିଲେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଅନେକ ଏଜେନ୍ସି ପାଇଁ କପି ରାଇଟର୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ଆମେରିକାର ବ୍ଲୁମିଙ୍ଗଟନ୍ ସ୍ଥିତ ଇଣ୍ଡିଆନା ୟୁନିଭରସିଟିରୁ ବିଏ କରିଛନ୍ତି। ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବାରାତ୍ |

ରଣଦୀପ ହୁଡା

ରଣଦୀପ ହୁଡା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଅନେକ ବଡ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦିନ ବିଷୟରେ କହିବା, ସେ ଅଭିନେତା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ମାର୍କେଟିଂ ଫର୍ମରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ସେ ମେଲବର୍ଣ୍ଣର ଏକ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜନେସ ଏବଂ ହିଉମନ ରିସୋର୍ସ ମେନେଜମେଣ୍ଟରେ ରଣଦୀପଙ୍କୁ ବେଚଲର୍ସ ମଧ୍ୟ ମିଳି ସାରିଛି । ଅର୍ଥାତ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments