ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବା ପୁର୍ବରୁ ବାହା ହେଇଯାଇଥିଲେ Bollywoodର ଏହି 8ଜଣ ବଡ ହିରୋ, ସଫଳତା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଏହି 3ଜଣ ହେଇଗଲେ ବେଈମାନ ଦେଇଦେଲେ ଛାଡପତ୍ର…

ବଲିଉଡରେ ସଫଳତା ପାଇଁ କୌଣସି ମନ୍ତ୍ର ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଅଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ, ତେବେ ଆପଣ ଏଠାରେ ହିଟ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଧାରଣତ ,, ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ବଲିଉଡ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ବିବାହରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରଥମେ କ୍ୟାରିୟର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ବିବାହ କରନ୍ତୁ | ବଲିଉଡର ଅନେକ ତାରକା ମଧ୍ୟ ଏହି ନିୟମ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ତଥାପି, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବିବାହ କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ଏହି ତାରାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ତାଲିକାରେ ଏହିପରି ତିନିଜଣ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

ଅମୀର ଖାନ

ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ଟିନିଷ୍ଟ କୁହାଯାଉଥିବା ଅମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିଲେ। ଧର୍ମ ପୃଥକ ହେତୁ ଦୁହେଁ ଘରୁ ପଳାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅମୀର ଏବଂ ରେନା 1986 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ, 1988 ରେ, ଅମୀର ‘କୟାମାତ ସେ କୟାମାତ ତକ’ ନାମକ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତା’ପରେ 2002 ରେ, ଅମୀର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଅମୀର କିରଣ ରାଓଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଫରହାନ୍ ଅଖତର

ଫରହାନ ଅଖତର 2000 ମସିହାରେ ଅଦୁନା ଭବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, 2001 ରେ, ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ଚାହତା ହେ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଦି ଫାକିର ଅଫ୍ ଭେନିସ’ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। 2017 ରେ ଫରହାନ୍ ଏବଂ ଅଦୁନା ମଧ୍ୟ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ।

ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ

1991 ରେ ମେହେର ଜେସିଆଙ୍କ ସହ ଅର୍ଜୁନ ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲେ। ଏହି ବିବାହର ଦଶ ବର୍ଷ ପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଦେୱାନାପନ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ଅର୍ଜୁନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

ଶାହାରୁଖ ଖାନ

ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ କୁହାଯାଉଥିବା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଶାହାରୁଖ 1991 ରେ ଗୌରୀ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ସେ 1992 ରୁ ଫିଲ୍ମ ଦିୱାନା ରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା

ବଲିଉଡର ନୂଆ ସୁପରଷ୍ଟାର ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ ତାହିରା କାଶ୍ୟପଙ୍କୁ 2008 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ 2012 ରେ ‘ବିକି ଦୋନୋର’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା |

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ

ବଲିଉଡର ଆନ୍ନା ଅର୍ଥାତ୍ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ 1991 ରେ ମୋନା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ ସେ ‘ବଲୱାନ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ।

ଆର ମାଧବନ୍

ମାଧବନ୍ 1999 ରେ ସରିତା ବିରଜେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, 2002 ରେ, ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଲାଇପାୟୁଥେରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ମାଧବନ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ରାଜ କପୁର

ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ରାଜ କପୁର 1946 ରେ କୃଷ୍ଣା କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ 1947 ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ନୀଲ କମଲ’ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ସେ 10 ବର୍ଷ ବୟସରେ ବଡ ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

ତେବେ, ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ତାରକା କିଏ? ଦୟାକରି ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments