ଫିଲିମରେ ବୁଢ଼ୀ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଏହି 5ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ହଟ ଓ ଗ୍ଲାମରସ୍, ଫୋଟୋ ଦେଖି ଝଟକା ଖାଇଯିବେ

ଅନେକ ଥର ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବୟସଠାରୁ ଅଧିକ ବୟସର ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ, ବିଶେଷକରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ, ଯେଉଁମାନେ ବେଳେବେଳେ ମା’ଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଫିଲ୍ମରେ ସେମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଆଗରେ ନିଜ ଚରିତ୍ର ଭଳି ଅଧିକ ବୟସର ଦେଖେଇ ହୋଇଥାନ୍ତି | ବୟସରେ ଅଧିକ ଦେଖା ଗଲେ ମଧ୍ୟ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସେମାନେ ବହୁତ ୟଙ୍ଗ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଥାନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକା ଆଣିଛୁ ଯେଉଁମାନେ ମା ଭୂମିକାରେ ଅନସ୍କ୍ରିନ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅଫସ୍କ୍ରିନ ବହୁତ ହଟ ଗ୍ଲାମରିୟସ |

ଅର୍ଚନା ଜୋଇସ

ଆର୍ଚାନା ଜୋଇସ୍ 2018 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “କେଜିଏଫ୍” ରେ ୟଶଙ୍କ ମାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର |

ରାମୟା କୃଷ୍ଣ

ବାହୁବଲୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରାମୟା କୃଷ୍ଣ ସିଭଗାମି ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା, ରାମୟା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ 200 ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ତୁଳନାରେ ରାମୟା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଅଟନ୍ତି।

ନାଦିୟା

ଅନେକ ଥର ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ନାଦିୟା, ପ୍ରଭାସଙ୍କ ମାତା ଭୂମିକାରୁ 2013 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମିର୍ଚି ବଜାରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ, ନାଦିୟା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଛୋଟ |

ଅମୃତା ସୁଭାଷ

ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଲି ବଏରେ ଅମୃତା ସୁଭାଷ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଅମୃତା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ସାଧାରଣ ମହିଳା ଭଳି ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି।

ମେହର ବିଜ

ମେହର ବିଜଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବଲିଉଡର ଦୁଇଟି ବଡ ହିଟ୍ ‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭୋଇ’ ଏବଂ ‘ସିକ୍ରେଟ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍’ ଦେଖିଥିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ମାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଯଦି ଆପଣ ମେହରଙ୍କୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ କାରଣ ସେ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର |

Share Your Views In Comments Below

comments