ଫିଲ୍ମ ଏତରାଜର 16 ବର୍ଷ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଖୋଲିଲେ ବଡ ରାଜ, କହିଲେ- ମୋର ଚରିତ୍ର ସବୁଠାରୁ ବୋଲ୍ଡ ଥିଲା, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ପୁରା ଦେଖେ…

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ପାଞ୍ଚଟି ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ସାମିଲ ଅଛି | ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଜିତିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅବ୍ବାସ ମସ୍ତାନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ହମରାଜ ପାଇଁ ଆପ୍ରୋଚ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହି ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ହୋଇପାରିନଥିଲେ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଏବଂ ହଲିଉଡରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଭିଲେନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ର ସହିତ ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଭାବନା ଛାଡିଛନ୍ତି | ଆପଣ ସମସ୍ତେ “ଏତରାଜ” ଫିଲ୍ମ ମନେ ରଖିଥିବେ | ହଁ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ସେକ୍ସଉଆ ହାରାସମେଣ୍ଟ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାନ୍ତି | ଫିଲ୍ମଟି ଏକ ହିଟ୍ ଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଥିଲା | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, କରୀନା କପୁର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହା 16 ବର୍ଷର ରିଲିଜ୍ ସମାପ୍ତ କରିଛି | 16 ବର୍ଷ ପୂରଣ ହେବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏହା ସହ ଜଡିତ ଏକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ଏତରାଜରେ ସୋନିଆର ଚରିତ୍ର ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ କଠିନ ଚରିତ୍ର ଥିଲା।

ଏତରାଜ ରିଲିଜ ହେବାର 16 ବର୍ଷ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଖୋଲିଲେ ରହସ୍ୟ


ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଫିଲ୍ମର 16 ବର୍ଷ ପୂରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଚରିତ୍ରର କିଛି କ୍ଲିପ୍ ଅଛି, ଯାହା ଏତରାଜ ଫିଲ୍ମରୁ ଆସିଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ସେ କିପରି ଏହା ପାଇଁ ନିଜକୁ ସଜ୍ଜ କରିଥିଲେ | ପ୍ରିୟଙ୍କା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “2004, ଜଣେ ଅଭିନେତା ଭାବରେ, ମୁଁ ଅବ୍ବାସ-ମୁସ୍ତାନ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ଏତରାଜରେ ସୋନିଆ ରୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଏହା ସବୁଠାରୁ ବୋଲ୍ଡ ଥିଲା, ଯାହା ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ବିପଦ ଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନୂଆ ଥିଲି। ମୁଁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ମୁଁ ଭୟଭୀତ ଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୋ ଭିତରେ ଥିବା କଳାକାରମାନେ କାନ୍ଦୁଥିଲେ ଯେ ମୁଁ କିଛି ବିଶେଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏବଂ ସୋନିଆ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଚରିତ୍ର | ଚତୁର, ଶିକାରୀ, ଏବଂ ନିଜ ବିଷୟରେ ଭାବୁଥିବା, କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ଇମୋସନାଲ | ”

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଡାଇନାମିକ୍ ଡୁଓ ଅବ୍ବାସ-ମସ୍ତାନ ପାଇଁ ସର୍ବଦା କୃତଜ୍ଞ ରହିବ। ଏଭଳି ଭୂମିକା ପାଇଁ କେବଳ ମୋ ଭଳି ନବାଗତଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ନୁହେଁ, ବରଂ ମୋ ପ୍ରତିଭାକୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ମୋତେ ଏହି ଚରିତ୍ର କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ଯାହା ପାଇଁ ମୁଁ ଆଜି ଗର୍ବିତ | 16 ବର୍ଷ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ପଛକୁ ଚାହିଁବି, ଏତରାଜ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଗେମ ଚେଞ୍ଜର ଥିଲା, ଯାହା ମୋତେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ଠା ସହିତ କରିବାକୁ ଶିଖାଇଥିଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments