ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ମିଡ଼ିଆକୁ ଚକମା ଦେଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଆପଣେଇଲେ ଏମିତି ବୁଦ୍ଧି

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଆଜି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ଏନସିବି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଆଜି ସକାଳ 10 ଟାରେ ଡକାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଦୀପିକା ସକାଳ 9.48 ରେ ଏନସିବି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏନସିବିର ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପହଞ୍ଚିବାବେଳେ ଦୀପିକା ମିଡିଆ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଏକ ମିନି ଏସୟୁଭି ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ମିନି ଏସୟୁଭି ଦେଖିବା ପରେ କେହି ସନ୍ଦେହ କରିବେ ନାହିଁ ଯେ ଦୀପିକା ଏଥିରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଅତି ସହଜରେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ |

ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦେଲେ ଚକମା

ସକାଳେ ମିଡିଆ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଦୀପିକା ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାର ଆଉ ଏକ ଉପାୟ ଖୋଜିଥିଲେ ଏବଂ ମିଡିଆ ଆଖିରୁ ଲୁଚି ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୀପିକା ରାତିରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ 5 ତାରକା ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ରାତିରେ ହିଁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଓକିଲମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିଥିଲେ। ଏହି 5 ତାରକା ହୋଟେଲ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ଥିଲା| ଏଥି ସହ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂ ହୋଟେଲରେ ଥିବା ନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଜାଣି ନଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସକାଳେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସେମାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲା | ଏଥିସହିତ ଦୀପିକା ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଏକ ବଡ କାର ବଦଳରେ ଏକ ମିନି ଏସୟୁଭିରେ ଯାଇଥିଲେ।

ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ନଜର ଆସୁଥିଲେ

ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦୀପିକା କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଦୀପିକାଙ୍କ ଶରୀର ଭାଷା ଅଲଗା ଥିଲା ଏବଂ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଦୀପିକା ଏକାକୀ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି। ପ୍ରକୃତରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରଣଭୀର ସିଂ ତାଙ୍କୁ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ପଚରାଉଚୁରାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଏନସିବି ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ NBC ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ମନା କରିଦେଇଥିଲା।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଏନସିବି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ କଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିଚାଳକ କରିସ୍ମାଙ୍କର କିଛି ଚାଟ୍ ଏନସିବି ହାତରେ ଲାଗିଥିଲା| ଯେଉଁଥିରେ ଦୁହେଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ। ଏହି ଚାଟକୁ ଆଧାର କରି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି। ଦୀପିକାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଜି ଏନସିବି ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments