ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ କରୀନାଙ୍କର ହେଇଗଲାଣି ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, ଏମିତି ଫୋଟୋ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ… ଦେଖିଲେ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ…

ବଲିଉଡର ବେବୋ ଯଥା କରୀନା କପୁର ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରେଗନେନ୍ସିକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ନୁହେଁ ବରଂ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ସୁନ୍ଦର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏନଜୋୟୀ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହ ସ୍ୱାମୀ ସେଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ପୁଅ ତାଇମୁର ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ ସେଫ ଅଲୀ ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଧରମସାଲାରେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଭୁତ ପୋଲିସ’ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଏମିତିରେ ସେଫଙ୍କ ସହ କରୀନା ଏବଂ ତାଇମୁର ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ଏନଜୋୟୀ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗର୍ଭବତୀ କରୀନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ |

7 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ କରୀନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଖରାରେ ବସି କଫି ପିଇବାର ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କ ଚେହେରାରେ ପ୍ରେଗନେନ୍ସିର ଏକ ଭିନ୍ନ ଆଲୋକ ଦେଖାଯାଉଛି |

ଏହି ଛବିରେ କରୀନା ବିନା ମେକ୍ଅପ୍ ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ବହୁତ ଲାଲ୍ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ବ୍ରେକଫାଷ୍ଟ ବିଥ ବେବୋ | ଅନେକ ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଲାଇକ କରିଥିବାବେଳେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର କମେଣ୍ଟ କରି ପଚାରିଛନ୍ତି ମେନୟୁ କେଉଁଠାରେ ଅଛି ?

କରୀନା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ପୁଅ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ନା ଝିଅ ? ଏହା ଉପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପାର୍ଥକ୍ୟ କ’ଣ? ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ନିଜେ ଜଣେ ଝିଅ, ତେବେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋର ପିତାମାତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି କରିଛି ଯେହା କୌଣସି ପୁଅ କରିବେ ନାହିଁ |

କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ ସିଂ ଚଢା’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଯେତେବେଳେ ସେ 5 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗର୍ଭଧାରଣ ଏକ ରୋଗ ନୁହେଁ। ଆପଣ ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ହଁ, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟିକେ ଅସୁବିଧାଜନକ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାବେଳେ କାମ ଛାଡିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

‘ଲାଲ ସିଂ ଚଢା’ ବ୍ୟତୀତ କରୀନା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କରଣ ଜୋହର ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ତଖଟ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁର, ବିକି କୌଶଲ, ରଣଭୀର ସିଂ, ଭୁମି ପେଡନେକର, ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments