ନିଆଁ ପରି ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଓ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ଏହି. ଫୋଟୋ, ଏହି ଫୋଟର ସତ୍ୟତା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ଚମକି ପଡିବେ…

ବଲିଉଡ ଜଗତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପିତାମାତା ହେବା କଥା କାହାଠାରୁ ଲୁଚି ନାହିଁ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଘରେ ଛୋଟ ଅତିଥିଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜିକାଲି ପ୍ରତିଦିନ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବେବି ବମ୍ପ ଫ୍ଲଣ୍ଟ କରୁଥିବା ପ୍ରାୟତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତି | ନିକଟରେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ନୂଆ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋରେ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଏଥିରେ ସେ ଶୀର୍ଷାସନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାର ଏହି ସମୟରେ ସେ କାହିଁକି ଏପରି ଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ? ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ଉତ୍ତର କହିବା |

କାହିଁକି କରିଲେ ଶୀର୍ଷାସନ ?

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅର୍ଥାତ୍ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଏହି
ଯୋଗ କରିବାରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସହିତ ଅନୁଷ୍କା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହି ଯୋଗରେ ମୋର ହାତ ତଳକୁ ଏବଂ ପାଦ ଉପରକୁ ଅଛି। ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଏହି ଯୋଗ କରିବା ସବୁଠାରୁ କଷ୍ଟକର | କିନ୍ତୁ ଯୋଗ ମୋ ଜୀବନର ଏକ ବଡ଼ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ, ତେଣୁ ମୋର ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ ମୋତେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଯାହା କରୁଥିଲି ତାହା ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ ଉପଯୁକ୍ତ ସମର୍ଥନର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି | ମୁଁ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଶୀର୍ଷାସନ କରିଆସୁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଏଥର ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରି ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ | ମୋର ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦେଖିବାରେ ଏହି ସବୁ ଘଟିଛି। ”

ଫଟୋ ହେଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ


ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଯୋଗର ଏହି ଫଟୋ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପୁଛି। ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜର ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅନୁଷ୍କା ଜାନୁଆରୀରେ ବେବି ଡେଲିଭର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଆଇପିଏଲରେ ବିରାଟଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦମ୍ପତି ଭାରତ ଫେରି ସାରିଛନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଅନୁଷ୍କା ‘ରବ ନେ ବନା ଦି ଯୋଡି’, ‘ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବାରାତ’, ‘ପିକେ’, ‘ସୁଲତାନ’ ଏବଂ ‘ଏ ଦିଲ ହେ ମୁଶକିଲ’ ଭଳି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ‘ବୁଲବୁଲ’ ଏବଂ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମରେ ‘ପାତାଲ ଲୋକ’ ୱେବ ସିରିଜରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ତାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments