ଗର୍ଭବତୀ ଅବସ୍ଥାରେ ଦିଅରଙ୍କୁ ବାହା ହବା ପାଇଁ ଜିଦି କଲେ Bhauja, କହିଲେ- ସ୍ୱାମୀ ନୁହଁ ମୋ ଛୁଆର ବାପା… ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲେ ଏମିତି

ବିହାରର ବେତିଆର ଏକ ପଞ୍ଚାୟତ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପଞ୍ଚାୟତର ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ବହୁ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମଜୁଲିଆ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଗୁରୁଚୁରୱା ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିବା ପୁଣିତା କୁମାରୀ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପୁଣିତା କୁମାରୀ ଏହି ବିବାହରେ ଖୁସି ନଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଦିଅରଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡିଥିଲେ। ପୁଣିତା କୁମାରୀଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଗାଁର ଲୋକ ଏବଂ ପୁଣିତା କୁମାରୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ।

ଧୁମ ଧାମରେ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ

ପୁଣିତା କୁମାରୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ତାଙ୍କ ଦିଅର ରାକେଶ କୁମାର ପଣ୍ଡିତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପଞ୍ଚାୟତର ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପୁଣିତା କୁମାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବାହ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। 7 ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାବେଳେ ପୁଣିତା କୁମାରୀଙ୍କର ଗୋଟେ ପୁଅ ଅଛି | ରାକେଶ କୁମାରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଦୁଇ ପିଲା ତାଙ୍କର ଅଟନ୍ତି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, 4 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହରିନ୍ଦର ପଦ୍ମଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ବାସାଦାର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ପୁଣିତା କୁମାରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ପୁଣିତା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଦିଅର ରାକେଶ କୁମାର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଗଲା ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେଲା। ଏହି ସମୟରେ ପୁଣିତା ଜଣେ ମାତା ହୋଇ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସବୁ ଚାରି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା ଏବଂ ପୁଣିତା ପୁଣି ଗର୍ଭବତୀ ହେଲେ | ଏହା ପରେ ପୁଣିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦିଅର ରାକେଶ କୁମାର ପଣ୍ଡିତ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ପୁଣିତା କୁମାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚାରି ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି। ରାକେଶ କୁମାର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଦେଢ଼ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଅଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗର୍ଭରେ |

Share Your Views In Comments Below

comments